Wszystkie odcinki nowego sezonu „Przyjaciółek” w IPLI

IPLA udostępniła wszystkie odcinki nowego sezonu serialu „Przyjaciółki”. Można je znaleźć w pakiecie, który kosztuje 20 zł (dostęp na 140 dni).

IPLA udostępniła wszystkie odcinki nowego sezonu serialu „Przyjaciółki”. Można je znaleźć w pakiecie, który kosztuje 20 zł (dostęp na 140 dni).

Zobacz wszystkie odcinki szczęśliwego trzynastego sezonu „Przyjaciółek” wcześniej niż inni. Porażki i sukcesy, bujne życie uczuciowe i towarzyskie, trudne decyzje, skomplikowane relacje rodzinne, ale przede wszystkim prawdziwa przyjaźń. Za to widzowie od blisko 7 lat kochają „Przyjaciółki”. Przez dwanaście sezonów po orbitach Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji krążyło aż dwudziestu sześciu mężczyzn. Były rozstania i powroty, rozwody i śluby, przelotne znajomości czy gorące romanse i w efekcie narodziny czwórki dzieci. Co spotka bohaterki w trzynastej serii przebojowego serialu? Przekonaj się już teraz – czytamy w opisie pakietu.

W nowej serii do obsady serialu dołączyli: Łukasz Konopka (Chris), Mateusz Janicki (w roli Maksa), Mateusz Rzeźniczak (jako Marcin), Tamara Arciuch (w roli Darii), a także Urszula Grabowska (Marianna), Adam Cywka (Piotr) oraz Marta Stępniewska (jako Tosia, córka Marianny i Piotra). 13. sezon „Przyjaciółek” będzie można oglądać od 28 lutego w czwartki o 21:10 w Telewizji Polsat.

Pakiet „Przyjaciółki – 13. sezon” zawiera wszystkie odcinki nowej serii. Są one dostępne od razu po uiszczeniu opłaty.

Zobacz nowy sezon „Przyjaciółek” w IPLI

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: