Rymanowski z debiutem 1 października. Polsat News z nowym studiem. Znamy szczegóły

Bogdan Rymanowski będzie nowym prowadzącym główne wydanie „Wydarzeń” oraz program „Wydarzenia i opinie”. Z informacji portalu tvpolsat.info wynika, że dziennikarz obejmie też funkcję szefa wydawców.

Od października Rymanowski będzie prowadził „Wydarzenia” w dni powszednie na zmianę z Dorotą Gawryluk, szefową Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat. Z informacji, do których dotarliśmy wynika, że Rymanowski zadebiutuje na antenie 1 października w programie „Wydarzenia i opinie”.

Od tego dnia „Wydarzenia” i programy Polsat News będą nadawane z nowego studia. Pomieszczenie zostało wyremontowane. Jak się dowiedzieliśmy, studio zyskało nowy duży ekran, który jest widoczny za prezenterem. Jest on nieco dłuższy i nowocześniejszy. W studio wymieniono również podłogę i poszczególne elementy scenografii. Zmodernizowano też stół prezenterski, który jednak zachowa swój pierwotny kształt. W drugiej części studia umieszczono dodatkowy stolik. Będzie on wykorzystywany m.in. na potrzeby publicystyki.

Oficjalnie o zmianach w Polsat News i „Wydarzeniach” nadawca poinformuje podczas konferencji prasowej.

Bogdan Rymanowski poprzednio był związany z TVN24, gdzie prowadził programy „Kawę na ławę” i „Jeden na jeden”. Wcześniej pracował m.in. w RMF FM, TVP, Telewizji Wisła, TVN i TV Puls.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: