Polsat News znowu zmienia pasmo emisji programu Alicji Resich-Modlińskiej

Od najbliższej soboty program Alicji Resich-Modlińskiej „W bliskim planie” będzie emitowany w nowym paśmie w Polsat News.

Magazyn będzie można teraz śledzić w soboty o 11:30. Dotychczas „W bliskim planie” pokazywano również w soboty, ale o 19:30.

Nowe pasmo emisji będzie obowiązywało też w nowej ramówce, która zostanie wprowadzona w październiku. Do premier dołączy wtedy pasmo powtórkowe w niedziele o 17:30.

„W bliskim planie” jest obecne na antenach Polsat News i Polsat News 2 od końca września 2017 roku. Początkowo program emitowano premierowo w Polsat News 2 w soboty o 18:00, a powtórki można było śledzić w Polsat News w niedziele o 18:00. W styczniu 2018 roku magazyn został przesunięty w Polsat News z godz. 18:00 na 21:10. Dzień emisji pozostał bez zmian. W maju premiery „W bliskim planie” przeniesiono z Polsat News 2 do Polsat News. Program można było oglądać w soboty o 11:10. Zmiana anteny, na której gości magazyn, była spowodowana tym, że Polsat News 2 wkrótce zmieni się w Polsat News z dwugodzinnym opóźnieniem, czyli Polsat Newsplus 2. Od września 2018 roku „W bliskim planie” pokazywano w soboty o 19:30.

Gośćmi programu są znani i cenieni przedstawiciele różnych dziedzin kultury i sztuki, sportowcy, naukowcy oraz publicyści.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: