Mikołaj Jankowski nie będzie już prezenterem Polsat News. „Do widzenia i powodzenia”

Mikołaj Jankowski nie będzie już gospodarzem programów w kanale informacyjnym Polsat News – dowiedział się nieoficjalnie portal tvpolsat.info.

Swój ostatni program Jankowski poprowadził w piątek. Był to magazyn „Newstelegraf”. Decyzją szefostwa Polsat News, o której dziennikarza poinformowano w tym tygodniu, nie będzie on już pełnił funkcji prezentera stacji. Na razie nie wiadomo, jaka rola w strukturach Polsat News zostanie mu przydzielona.

Z informacji portalu tvpolsat.info wynika, że od przyszłego tygodnia Mikołaja Jankowskiego w „Newstelegrafie” zastąpią inni prezenterzy Polsat News. Będą to m.in. Marek Piotr Wójcicki i Marta Budzyńska. Jankowski nie widnieje też już w grafiku prowadzących serwisy informacyjne stacji.

Pod koniec piątkowego wydania „Newstelegrafu” Mikołaj Jankowski pożegnał się z widzami. Nie powiedział jednak wprost, że nie będzie już prezenterem Polsat News. – Na „Newstelegraf” od poniedziałku zapraszam w imieniu redakcyjnych kolegów i koleżanek. Za moje spotkania z Państwem bardzo dziękuję. Do widzenia i powodzenia – powiedział Mikołaj Jankowski.

Mikołaj Jankowski w Polsat News prowadził serwisy informacyjne. Był też główną twarzą magazynu „Newstelegraf”. W przeszłości był prezenterem w Polsat News 2 oraz Polsat Biznes i był związany z „Wydarzeniami” jako prowadzący oraz reporter.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: