Zmiany w Polsat News i Polsat News 2. „Graffiti” i „Biznes Informacje” wcześniej. W Polsat News 2 tylko powtórki

Od 25 czerwca Polsat News 2 nie będzie już realizować własnych programów. Stacja będzie powtarzać produkcje z anteny Polsat News. Zmieni się też ramówka głównej anteny informacyjnej.

Polsat News
Od 25 czerwca „Biznes Informacje” będą nadawane pół godziny wcześniej i już tylko na antenie Polsat News. Będzie je można oglądać od poniedziałku do piątku o 18:00. O 18:25 będzie powtarzana „Interwencja” z głównej anteny Polsatu.

Od 2 lipca „Graffiti” będzie można śledzić godzinę wcześniej, czyli w dni powszednie o 07:45.

Na wakacyjną przerwę udadzą się: „Dobry wieczór Polsko” (zamiast będzie emitowane dodatkowe wydanie „Tak czy nie”), „Skandaliści” i „Państwo w państwie” (zamiast tych programów będzie można śledzić dokumenty z anteny Polsat Doku) oraz „W bliskim planie”, „Przegląd Rzeczpospolitej”, „Prezydenci i premierzy” i „Wysokie C” (w ich miejscu pojawią się „Informacje”).

Polsat News 2
Od 25 czerwca w Polsat News 2 będzie można oglądać tylko powtórki z anteny Polsat News i transmisje konferencji prasowych oraz ważnych wydarzeń. Nie będzie programów na żywo. „Wydarzenia” i „Newstelegraf” będą pokazywane z opóźnieniem.

Codziennie od 06:00 będą nadawane powtórki „Państwa w państwie”, „Wydarzeń 22:00” i „Skandalistów”. O 10:35 będzie pokazywana „Interwencja. Taka jest Polska”. Następnie będzie można śledzić powtórki takich programów jak m.in.: „Śniadanie w Polsat News”, „Tak czy nie”, „Horyzont zdarzeń”, „Światowidz”, „Top Wtop” i „W bliskim planie”.

W dni powszednie o 17:20 będzie nadawany „Newstelegraf” (powtórka z godz. 15:00 z Polsat News). O 17:55 będzie można śledzić powtórkę „Wydarzeń 15:50”. Powtórka głównych „Wydarzeń” będzie pokazywana o 22:55, a w weekendy o 23:05. Z kolei wydanie z 22:00 będzie powtarzane po 01:00 w nocy.

Zmiany w Polsat News 2 mają związek z pracami nad nową formułą kanału. W okresie przejściowym na tej antenie będą nadawane powtórki programów z Polsat News. Wkrótce Telewizja Polsat zaprezentuje nowy format stacji.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: