Serial „To Twoja wina” kolejną nowością Polsatu na lato

W czerwcu na antenie Polsatu zadebiutuje cotygodniowy serial paradokumentalny „To Twoja wina”. Inspirowany prawdziwym życiem i realnymi problemami, jakie dotykają wielu z nas, serial pokaże nie tylko co może się wydarzyć, ale także jak można poradzić sobie z problemami, które na pierwszy rzut oka wydają się nie do pokonania.

Każdy odcinek to dwie odrębne historie par, zmagających się z różnego rodzaju trudnościami. Bohaterowie, nie mogąc samodzielnie uporać się z narastającym napięciem, udają się do poradni małżeńskiej. Tu profesjonalną pomocą służą im psycholodzy: Aldona Banach (Katarzyna Nowak), Janusz Wojtala (Janusz Laskowski), Katarzyna Ratajska (Agnieszka Sztuk), Marek Kowalewski (Piotr Świętochowski) i Ewa Żukowska (Ewelina Gnysińska).

Akcja serialu toczy się wokół bohaterów oraz ich emocji. Miłość, oddanie, bezwarunkowe wsparcie, wiara w lepszą przyszłość i poświęcenie są w ich życiu równie częste, co zaniedbanie, zdrady, nieufność, intrygi, kłamstwo, znudzenia, kłopoty z dziećmi, ciąże. Intrygujące, zaskakujące, często nieoczywiste zakończenia historii są głównymi atutami tego serialu.

Producentem na zlecenie Telewizji Polsat jest firma Multistudio sp. z o.o. Serial zadebiutuje na antenie 7 czerwca i będzie emitowany w czwartki około 22:00 (po filmie).

„Sekrety rodziny” to kolejna premierowa produkcja Polsatu na lato. W soboty stacja będzie pokazywała talk-show „Emsi na tropie”, a od poniedziałku do piątku będzie można oglądać serial „Sekrety rodziny”.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: