Na antenie Polsatu zadebiutowała nowa odsłona Wydarzeń. W scenografii zachowano prawie wszystkie elementy z poprzedniej wersji wystroju. Zmieniła się lekko kolorystyka, a samo studio sprawia wrażenie obszerniejszego, do czego przyczyniło się wprowadzenie nowego sposobu kadrowania.
Czołówkę i elementy graficzne przystosowano do nowych kolorów Wydarzeń: czerwonego i niebieskiego. Oprawa muzyczna nie uległa zmianie, a logo serwisu poddano tylko lekkim modyfikacjom. Sport i Prognoza Pogody zyskały nowe czołówki (wygląd map synoptycznych pozostał praktycznie taki sam). Analogiczne zmiany zaszły w Biznes Wydarzeniach TV Biznes.














W dzisiejszych Wydarzeniach nie zabrakło informacji o jubileuszu Polsatu. Przypomniano fragmenty najbardziej znanych produkcji, a także pokazano jak zmieniły się osobowości stacji na przestrzeni ostatnich 15 lat.








Nowości w #PolsatJimJam.
https://t.co/SHKzPypsxr
#KevinSamWDomu w #Wigilia o 20:00 w Telewizji #Polsat. https://t.co/xdpZcn19RU
Na #WRytmieDnia do @PolsatNewsPL zapraszają @MarekPWojcicki i @MarBudzynska. https://t.co/OUT0C2vwpT
Debiut @ewagajewska_ w #WydarzeniaWieczorne w @PolsatNewsPL. https://t.co/bwfQtdS3wh
Na #NowyDzień do @PolsatNewsPL i Telewizji #Polsat zapraszają jutro @JoannaRacewicz i @michalgiersz.
Początek o 05:59. https://t.co/jSPgldPu3O
tvpolsat.info