Zmiany w Polsat News. Dłuższe „Tematy Dnia”. „Graffiti Popołudniowe” o nowej porze

Od 18 grudnia zajdą zmiany w ramówce Polsat News – dowiedział się portal tvpolsat.info. Magazyn „Tematy Dnia” zostanie wydłużony. Natomiast program „Graffiti Popołudniowe” będzie trwał krócej i będzie rozpoczynał się o innej porze.

„Tematy Dnia” nadal będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o 16:30. Od 18 grudnia magazyn będzie jednak o 15 minut dłuższy i będzie trwał do 17:45. Następnie na antenie Polsat News będzie można śledzić „Graffiti Popołudniowe”, które będzie teraz o połowę krótsze.

Z ramówki Polsat News znikną: „Światowidz”, który obecnie jest pokazywany o 17:30 oraz serwis sportowy z 17:45. „Sport” od 18 grudnia będzie częścią „Tematów Dnia”. O 18:00 pojawi się dodatkowe wydanie „Informacji” Polsat News.

Popołudniowa ramówka Polsat News na dni powszednie (od 18 grudnia):
16:30 „Tematy Dnia”
17:45 „Graffiti Popołudniowe”
18:00 „Informacje”
18:25 „Prognoza pogody”

Warto dodać, że na dłuższą przerwę udały się programy z pasma o 21:00 („Tło”, „Pod Pressją”, „#DorotaGawrylukZaprasza”, „Durczokracja” oraz „Prezydenci i Premierzy”). Jak się dowiedzieliśmy, te programy na pewno nie wrócą na antenę w styczniu. W ich miejscu będą nadawane serwisy informacyjne.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: