Polsat pokaże brakujące odcinki seriali „Daleko od noszy. Reanimacja” i „Ameryka marzeń”

Telewizja Polsat podjęła decyzję o wyemitowaniu pozostałych odcinków seriali „Daleko od noszy. Reanimacja” oraz „Ameryka marzeń”. Brakujące odcinki stacja pokaże jednak późno w nocy.

Przypomnijmy, że w kwietniu tego roku Polsat wstrzymał emisje seriali „Daleko od noszy. Reanimacja” i „Ameryka marzeń”. Seriale zostały przerwane na dziewiątych odcinkach. Sitcom Krzysztofa Jaroszyńskiego ma jednak 12 epizodów, a serial paradokumentalny o życiu Polaków w USA liczy 13 odcinków. Do wyemitowania zostały więc 3 odcinki „Daleko od noszy. Reanimacja” i 4 „Ameryki marzeń”. Zostaną one pokazane w paśmie nocnym (około 02:00). „Daleko od noszy. Reanimacja” będzie można śledzić od nocy z 15 na 16 listopada, zawsze ze środy na czwartek, a „Amerykę marzeń” od nocy z 18 na 19 listopada, z soboty na niedzielę. I tak np. dziesiąty odcinek wspomnianego sitcomu zostanie pokazany o godz. 02:40, a dziesiąty epizod serialu paradokumentalnego o 02:05.

Polsat oficjalnie nie przedstawił powodów wstrzymania emisji seriali. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal tvpolsat.info wynika jednak, że stacja nie była zadowolona z wyników obu produkcji, które mocno obniżały oglądalność kanału. Pierwotnie „Daleko od noszy. Reanimacja” można było oglądać w soboty o 16:15, a „Amerykę marzeń” o 16:45.

„Daleko od noszy. Reanimacja” to nowa odsłona kultowego serialu komediowego, który powrócił na antenę po ponad pięciu latach przerwy. „Ameryka marzeń” to pierwszy polski serial paradokumentalny, który został zrealizowany w Stanach Zjednoczonych.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: