Gotowe na wszystko od kuchni

9 grudnia o 23.00 Polsat wyemituje wyjątkowy film dokumentalny, który powinni obejrzeć wszyscy fani Gotowych na wszystko. Gwiazdy Desperate Housewives: Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Nicollette Sheridan i Eva Longoria powiedzą jak serial odmienił ich życie.

W filmie nie zabraknie ciekawostek z planu, plotek oraz informacji o życiu prywatnym głównych bohaterek. Wypowiedzą się również ich serialowi partnerzy. Dokument Kobiety gotowe na wszystko jest częścią cyklu The E! True Hollywood Story, który emitowany jest przez stację E! Entertainment.

Pomysłodawcą i producentem Desperate Housewives jest Marc Cherry. Początkowo żadna amerykańska stacja telewizyjna nie chciała podjąć się realizacji serialu. Na produkcję Gotowych na wszystko zgodziła się jednak ABC i powstał hit, który oglądają miliony widzów na całym świecie. Serial zadebiutował w USA jesienią 2004 roku. Widzowie Polsatu mogą go oglądać od września 2005 roku (obecnie emitowane są końcowe odcinki trzeciej serii – niedziela 22.00).


Czołówka serialu. (fot. ABC)

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: