Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie

W ostatni dzień roku Polsat przekaże relację z zabawy sylwestrowej, która odbędzie się na Rynku Głównym Krakowie. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje kilu ostatnich dekad (od lat 60. do współczesności). Na scenie wystąpią m.in. niemiecki zespół Boney M w składzie z Maiziem Williamsem oraz walijski piosenkarz Shakin’ Stevens.

Publiczność rozgrzeje także Lou Bega, który wykona swój największy przebój – Mambo No. 5. Z polskich gwiazd zobaczymy i usłyszymy: Budkę Suflera, Urszulę, Beatę Kozidrak i Bajm, Justynę Steczkowską, Czerwone Gitary, Vox, Szymona Wydrę & Carpe Diem, Golec uOrkiestrę, Kashmir, Alicję Węgorzewską-Whiskerd i Andrzeja Lamperta.


Także w zeszłym roku Polsat transmitował zabawę z Krakowa.

Z komunikatu wydanego przez Krakowskie Biuro Festiwalowe wynika, że impreza na Rynku Głównym w Krakowie rozpocznie się o godz. 20.00, a zakończy o 1.30 w nocy. Zabawę, która będzie przebiegać pod hasłem Sylwestrowa Moc Przebojów, pokaże Polsat (przekaz realizowany będzie w High Definition), a jej gospodarzami będą: Katarzyna Sowińska i Krzysztof Ibisz oraz Agata Młynarska i Dariusz Maciborek.

Zobacz także:
Galeria zdjęć z Sylwestra 2006

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: