Zmiany w ramówce Polsatu

3 grudnia Polsat wprowadza zmiany w paśmie porannym i południowym w dni powszednie. Z ramówki znikną telenowele: Sekret Laury, Pensjonat pod Różą i Jesteś moim życiem (wyemitowane zostaną bowiem wszystkie odcinki z puli). Zamiast nich pojawią się emisje powtórkowe seriali: Adam i Ewa, Zostać miss, a także emitowanego od września Tylko miłość.

Krajowa produkcja Adam i Ewa zajmie miejsce argentyńskiej telenoweli Sekret Laury. Serial z Katarzyną Chrzanowską i Waldemarem Goszczem emitowany będzie od poniedziałku do piątku o 06.30 (od 3 grudnia). W samo południe zamiast Pensjonatu pod Różą oglądać będzie można Zostać miss. Godzinę póĹşniej pokazywany będzie najnowszy serial Polsatu pt. Tylko miłość (od 1 epizodu), którego premierowe odcinki emitowane są w czwartki o 20.00.

Warto dodać, że w najbliższą niedzielę Polsat wyemituje ostatni epizod drugiego sezonu Skazanego na śmierć. Jego miejsce w ramówce zajmie serial CSI: Kryminalne zagadki Miami (od 2 grudnia po dwa odcinki w każdą niedzielę o 20.00 i 21.00).

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: