Gdzie oglądać Wimbledon? Polsat ujawnił swoje plany

Już w poniedziałek, 3 lipca, startuje jedyny turniej Wielkiego Szlema rozgrywany na trawie, w którym wystąpi czołówka światowego tenisa. Wszystkie mecze Polaków będą transmitowane w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Rozgrywki na londyńskich kortach potrwają do 16 lipca.

Transmisja spotkań od godziny 12:30 na kanałach Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2. Od godziny 14:00 transmisja Wimbledonu również w stacjach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News. Wszystkie mecze Polaków pokazywane będą w Polsacie Sport, w przypadku dwóch równoległych tego typu spotkań – drugie na kanale Polsat Sport Extra.

* Polsat Sport – kort nr 2,
* Polsat Sport Extra – kort nr 3,
* Polsat Sport News – kort nr 12,
* Tenis Premium 1 – kort 2 (do 14:00), kort Centralny,
* Tenis Premium 2 – kort 3 (do 14:00), kort 1.

Każdego dnia o godzinie 11:15 na antenie Tenis Premium 1 zobaczymy „Kronikę Wimbledonu”, natomiast o 20:30 „Podsumowanie Dnia”.

Mecze Wimbledonu komentować będą: Dawid Olejniczak, Tomasz Tomaszewski, Marcin Muras, Tomasz Lorek, Katarzyna Nowak, Justyna Kostyra, Krzysztof Wanio, Filip Gawęcki i Marek Furjan.

Wśród panów najwyżej rozstawieni w turnieju na kortach All England Lawn Tennis Club są: Szkot Andy Murray, ubiegłoroczny tryumfator Wimbledonu, Serb Novak Djokovic i Szwajcar Roger Federer. Wśród pań czołową trójkę rozstawionych zawodniczek stanowią: Niemka Angelique Kerber, Rumunka Simona Halep i Czeszka Karolina Pliskova.

Spośród biało-czerwonych, w turnieju głównym zobaczymy Agnieszkę Radwańską, a także Magdę Linette oraz Jerzego Janowicza. W grze deblowej wystąpi Łukasz Kubot w parze z Brazylijczykiem Marcelo Melo.

Najciekawsze akcje, wywiady i „Podsumowanie Dnia” będą dostępne również na portalu polsatsport.pl.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: