Marcin Kotyński nowym prowadzącym Disco Polo Music

Od maja do grona prowadzących Disco Polo Music dołączy Marcin Kotyński. Zobaczymy go w codziennych programach muzycznych „Top 10 – lista przebojów” i „Disco Polo Life”. Marcin Kotyński będzie prowadzić również koncerty emitowane na żywo na antenie Disco Polo Music.

Marcin Kotyński od 2013 roku był prezenterem radia Vox FM oraz stacji Vox Music TV. Wcześniej był związany m.in. z TVP3 Warszawa, TVN24, Radiem Plus oraz Polskim Radiem Białystok.

„Top 10 – lista przebojów” to program, w którym przedstawiane są najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione utwory drogą SMS-ową. Program jest emitowany na antenie Disco Polo Music codziennie o godzinie 18:00.

„Disco Polo Life” to program, w którym widzowie nie tylko mogą posłuchać ulubionej muzyki, ale również mają okazję obejrzeć wywiady z gwiazdami, relacje z najciekawszych imprez muzycznych oraz poznać najgorętsze plotki i newsy sceny disco polo. W programie prezentowana jest również muzyczna wizytówka specjalnie dedykowana debiutantom, którzy mają szansę opowiedzieć o swoich projektach. „Disco Polo Life” na antenie Disco Polo Music codziennie o godzinie 19:00.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: