Zmiany w popołudniowym paśmie Polsatu

Polsat wprowadza zmiany w swoim popołudniowym paśmie. W poniedziałek stacja rozpoczyna powtórkową emisję serialu komediowego Graczykowie. Będzie go można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16.35. Natomiast 19 listopada na antenę powraca serial Tango z aniołem.

Graczykowie będą kontynuować cykl powtórkowych emisji znanych sitcomów słonecznej telewizji (wcześniej w tym paśmie pokazywano 13 posterunek i pilotowe odcinki Kosmitów). W obsadzie aktorskiej Graczyków znaleĹşli się m.in. Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Paweł Wawrzecki, Joanna Brodzik, Krystyna Sienkiewicz oraz Jan Kobuszewski. Pasją Wiesława i Jadwigi Graczyków są gry losowe, konkursy telefoniczne oraz zdrapki. Przyjacielem rodziny jest sąsiad Buła. Premierowe odcinki serialu nadawano w latach 1999-2002 (w latach 2001-2002 emitowano go pod tytułem Graczykowie, czyli Buła i spóła). W sumie nagrano 100 odcinków sitcomu. Jego producentem było studio filmowe GABI.

Natomiast 19 listopada w ramówce Polsatu pojawi się polski serial Tango z aniołem, który zajmie miejsce Miodowych lat. Będzie go można oglądać w dni powszednie o godz. 17.10 (powtórki od poniedziałku do piątku o 10.45). Tango z aniołem gościło już na antenie Polsatu w 2005 i 2006 roku. Wyprodukowano 40 odcinków tego serialu, ale wyemitowano tylko ponad połowę puli. Powodem zawieszenia emisji były niezadowalające wyniki oglądalności. Produkcja przedstawia historię kobiet mieszkających we Wrocławiu, których najbliżsi mężczyĹşni tracą życie w wyniku wybuchu w jednym z centrów handlowych. Producentem serialu jest ATM Grupa. W rolach głównych zobaczymy m.in. Joannę Gleń, Annę Dereszowską, Ewę Telegę Domalik, Magdalenę KuĹşniewską oraz Izabelę Kunę. W sieci dostępna jest oficjalna strona Tanga z aniołem, którą znaleĹşć można pod adresem tangozaniolem.interia.pl. Obie produkcje będą pokazywane od pierwszego odcinka.

To jednak nie wszystkie zmiany w ramówce Polsatu w dni powszednie. Od poniedziałku o 08.45 oglądać można serial przygodowy Łowcy skarbów (prod. Francja, Niemcy, Kanada, USA), a o 09.45 czwarty sezon amerykańskiego serialu sensacyjnego J.A.G. – Wojskowe Biuro Śledcze. Natomiast o 14.45 emitowane są dwa odcinki Świata według Bundych (z ramówki zniknął bowiem Benny Hill, który dotychczas pokazywany był o 15.15).

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: