Akademia Przyszłości – koncert w Polsacie

23 listopada br. o godz. 20.00 Polsat pokaże koncert, który zakończy II edycję konkursu z zakresu wiedzy o zarządzaniu i ekonomii – Eureko – Akademia Przyszłości. Odbędzie się on w siedzibie Wyższej Szkoły Handlowej w Warszawie, a wezmą w nim udział gwiazdy polskiej sceny rockowej.

W konkursie Eureko – Akademia Przyszłości biorą udział studenci państwowych i prywatnych szkół wyższych w Polsce, którzy nie ukończyli 26. roku życia. Zwycięzca dostanie stypendium w wysokości do 50 tys. euro. Kwota ta musi zostać przeznaczona na kontynuowanie nauki i dalszy rozwój. Dodatkową nagrodą jest roczny staż w którejś z europejskich spółek Grupy Eureko (laureat otrzyma wynagrodzenie za swoją pracę). W pierwszej edycji konkursu wzięło udział ponad tysiąc studentów, a wygrał ją Daniel Dziurdziak (Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego).


Podczas koncertu zostaną wręczone nagrody dla laureatów tej edycji konkursu.

Partnerami medialnymi projektu są Telewizja Polsat, Newsweek Polska, Radiostacja i portal wp.pl. Patronat merytoryczny nad konkursem, którego organizatorem jest Eureko (europejska grupa ubezpieczeniowa), objęła Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: