Więcej Wentwortha Millera w Polsacie

Polsat pokaże trzyodcinkowy miniserial pt. Dinotopia, w którym rolę główną zagrał Wentworth Miller (znany ze Skazanego na śmierć). Produkcja przedstawia historię zaginionego kontynentu, na którym żyją razem dinozaury i ludzie.

Serial powstał na podstawie znanych książek Jamesa Gurneya i jest jedną z największych produkcji w dziejach amerykańskich stacji telewizyjnych. Dintopia otrzymała nominacje do nagród: Emmy, Saturn, BAFTA oraz cztery nagrody od Stowarzyszenia Twórców Efektów Specjalnych. Pierwszy odcinek miniserialu zobaczyć będzie można 11 listopada, a kolejne 18 i 25 listopada.

Frank Scott (w tej roli Stuart Wilson) udaje się w podróż razem ze swoimi nastoletnimi synami: Karlem (Tyron Leitso) i Davidem (Wenthworth Miller). W trakcie lotu ich samolot rozbija się (gdzieś koło Karaibów). Karl i David, którzy ocaleli z katastrofy, trafiają do krainy, w której ludzie i dinozaury żyją w zgodzie. Gady są jednak istotami rozumnymi, a nawet wykształconymi i są traktowane tak samo jak ludzie. Chłopcy zaprzyjaĹşniają się z mieszkańcami Dintopii. Jednak wkrótce muszą udać się do podziemnego świata, aby uratować tą tajemniczą krainę przed chaosem.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: