Super Polsat startuje 2 stycznia. Co w ramówce?

Super Polsat ruszy 2 stycznia. Będzie dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX 2), platformach satelitarnych i sieciach kablowych. Super Polsat to kanał, który jako pierwszy w Polsce i Europie będzie w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu.

Zarówno w skali europejskiej, jak i w naszym kraju nie istnieje szeroko dostępne medium elektroniczne w tak istotny sposób przystosowane do odbioru przez osoby niepełnosprawne – mówi Monika Wojdyga-Makowska, dyrektor kanału Super Polsat. – Wierzymy, że stworzenie takiego programu ma głęboki sens, tak w wymiarze biznesowym jak i społecznym.

W ofercie Super Polsat znajdzie się wszystko to co najlepsze z produkcji Telewizji Polsat i dużo więcej – najlepsza rozrywka, filmy, sport na żywo i informacje w najlepszym wydaniu.

Weekend od godziny 09:00 to czas dla miłośników dobrego kina. W sobotę widzowie będą mogli obejrzeć klasyki polskiego kina powojennego, natomiast w niedzielę najlepsze produkcje zagraniczne – kino familijne, wyjątkowe komedie oraz dramaty – wszystkie z napisami dla niesłyszących. I tak widzowie zobaczą m.in. „Predatora”, „Złego porucznika\”, „Zakładnika” czy „Za linią wroga”. Codziennie natomiast w godzinach od 07:00 do 09:00 na najmłodszych czeka wyjątkowe pasmo filmów animowanych.

Popołudnie od poniedziałku do piątku od godziny 14:00 przeznaczone jest dla fanów sztuki kulinarnej, którzy zobaczą pojedynki najlepszych szefów kuchni w Polsce w programie „Top Chef”oraz rywalizację za drzwiami najsłynniejszej restauracji na świecie czyli „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”.

Już od godziny 17:00 na antenie Super Polsat niezapomniane show emitowane w Telewizji Polsat: „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Must be the Music. Tylko Muzyka”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz „Celebrity Splash”. A zaraz po nich przebojowe seriale Polsatu, które zyskały wiernych fanów: „Przyjaciółki”, „Hotel 52” oraz „Szpilki na Giewoncie”.

W Super Polsat transmitowane będą również wydarzenia sportowe, a także wyjątkowe koncerty wyprodukowane przez Telewizję Polsat, które za każdym razem przyciągają przed telewizory rzeszę widzów.

Dyrektorem kanału jest Monika Wojdyga-Makowska, związana od wielu lat z Telewizją Polsat.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: