Nowe odcinki I kto tu rządzi?

W czwartek, 03.10.07, Polsat rozpoczyna emisję nowej serii serialu I kto tu rządzi?. Premierowe odcinki sitcomu będzie można będzie oglądać w środy o 20.00. Pół godziny póĹşniej na antenie słonecznej telewizji pojawi się Świat według Kiepskich (jeden odcinek tygodniowo, środy 20.30).

Przypomnijmy, że pierwotnie nowe odcinki I kto tu rządzi? i Świata według Kiepskich miały być pokazywane w czwartki od 20.00, ale w związku z przeniesieniem na ten dzień serialu Tylko miłość (więcej na ten temat), premiera pasma komediowego została przesunięta na paĹşdziernik. Zmieniono również dzień emisji (z czwartku na środę).

I kto tu rządzi? zadebiutował w Polsacie wiosną br. Produkcja powstaje na bazie amerykańskiego formatu Who\’s the boss (własność Sony Pictures Television International). Sitcom przedstawia przygody Tomka Czajki (w tej roli Bogusław Linda), który zatrudnia się jako gospodyni domowa w domu Agaty Batyckiej (Małgorzata Foremniak). Serial reżyseruje Maciej Ślesicki. Druga seria I kto tu rządzi? liczy 26 odcinków – dwa razy więcej niż pierwsza.

Serial o przygodach rodziny Kiepskich i ich sąsiadów nadawany jest na antenie słonecznej telewizji od 1998 r. W rolach głównych występują m.in. Andrzej Grabowski (jako Ferdynand Kiepski), Marzena Kipiel-Sztuka (Halinka Kiepska), Ryszard Kotys (Marian PaĹşdzioch) i Dariusz Gnatowski (Arnold Boczek). Reżyserem Świata według Kiepskich jest Okił Khamidow. Producentem obu sitcomów jest ATM Grupa.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: