Emocjonujące wątki i nowi bohaterowie w serialu "Pierwsza miłość"

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość", który wraca już 31 sierpnia na antenę Polsatu pojawią się m.in. Bartosz Obuchowicz i Ewa Gawryluk. Dramatyczne wydarzenia w życiu Marysi, które mogą na zawsze zmienić jej życie, czy Kinga i Artur w końcu powiedzą długo wyczekiwane „tak”, kto postanowi wskrzesić swój związek i jak potoczą się losy Melki i Krystiana – nowy sezon zapowiada się wyjątkowo emocjonująco.

W nowych odcinkach serialu „Pierwsza miłość”, który wraca już 31 sierpnia na antenę Polsatu pojawią się m.in. Bartosz Obuchowicz i Ewa Gawryluk. Dramatyczne wydarzenia w życiu Marysi, które mogą na zawsze zmienić jej życie, czy Kinga i Artur w końcu powiedzą długo wyczekiwane „tak”, kto postanowi wskrzesić swój związek i jak potoczą się losy Melki i Krystiana – nowy sezon zapowiada się wyjątkowo emocjonująco.

Marysia przeżyje dramat, który może położyć się cieniem na całym jej życiu. Przez niefrasobliwość Melki córeczka Marysi, nieprzytomna i w stanie krytycznym trafia do szpitala. Marysia odchodzi od zmysłów – nikt nie potrafi przewidzieć co stanie się w ciągu najbliższych godzin. Bezpieczny i szczęśliwy świat runął w posadach. Załamana, nie może też zrozumieć dlaczego Melka, którą przygarnęła pod swój dach, otoczyła miłością i stworzyła warunki do lepszego życia i przyszłości zrobiła coś tak niewytłumaczalnego… Marysia dochodzi do wniosku, że ich dalsze, wspólne życie nie jest już możliwe.

W tym samym czasie, także Michał, ojciec Krystiana przeżyje wstrząs – jego syn trafi do aresztu. Zrządzeniem losu, to u niego Melka znajdzie nowy dom. Dziewczyna nie tylko będzie pomieszkiwać u ojca Krystiana, ale wejdzie z nim w pewien układ – jak bardzo wspólna sprawa zbliży ich do siebie i co z tego wyniknie, widzowie przekonają się już jesienią!

Emilka i Bartek, po kolejnych, niezbyt udanych próbach porozumienia zdecydują się na małżeńską terapię. Zadania podejmuje się wykwalifikowany psycholog, dobry znajomy Miedzianowskiego. Czy reanimacja tego związku przyniesie oczekiwane efekty, a młodzi odzyskają spokój i szczęście? Czy Paulina, była już miłość Bartka, wyklęta przez mieszkańców miasteczka, nie będzie znów zagrażać Emilce? Tym bardziej, że mimo utraty pracy i dachu nad głową, zostanie w Wadlewie i zamieszka na plebanii! Czy to będzie dobra dla wszystkich decyzja ze strony nowego proboszcza? (Włodzimierz Matuszak)

Sabina, mimo ogromnych wysiłków ze strony jej najbliższych, wciąż pozostaje w więzieniu. Przyjaciele także próbują ją wspierać, ale Weksklerówna jest w bardzo złym stanie psychicznym i niemal wszystko wyprowadza ją z równowagi. Nienasycony wciąż Igor za oczyszczenie Sabiny z zarzutów spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym chce cały majątek rodziny. Weksler przelewa na jego konto na Kajmanach 20 milionów. Igor staje się milionerem, Karol, ratując córkę jest na granicy bankructwa. W życiu Wekslerów pojawia się przyjaciel z dawnych czasów. Z planem odzyskania pieniędzy od Igora i oczyszczeniem z zarzutów Sabiny… Wygląda na to, że emocje w tej rodzinie dopiero się zaczną…

Nadchodzi długo oczekiwany dzień dla Kingi i Artura – oboje z utęsknieniem czekają na swój drugi ślub. Tym razem zapowiada się skromna, elegancka, tylko w najbliższym gronie uroczystość. Czy uda im się w końcu i na zawsze powiedzieć sakramentalne „tak” i będą żyli długo i szczęśliwie? Kinga dostanie od Artura, jako jego jeden z dowodów miłości nowy, większy lokal, do którego przeniesie swój klub fitness. Czy rozwinie w nim skrzydła, przy pomocy niezastąpionych przyjaciół?

Do obsady serialu dołączą: Jerzy Bończak (Andrzej – przyjaciel Karola), Bartosz Obuchowicz (Cyryl – chłopak Beaty), Ewa Gawryluk (Ewa – matka Krystiana), Elżbieta Romanowska (Kazanowa – gospodyni na plebani). Nowy sezon i odcinki już od 31 sierpnia w Polsacie.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: