Tego (jeszcze) nie zobaczymy

Na życzenie czytelników sporządziliśmy spis programów, które nie pojawią się już w ramówce Polsatu i Czwórki, a także tych, które zadebiutują na antenie słonecznej telewizji z opóĹşnieniem.

Polsat nie pokaże kolejnych odcinków teleturniejów: Gra w ciemno i Grasz czy nie grasz. Miejsce programu prowadzonego przez Zygmunta Chajzera zajmie Dzień kangura (sobota 17.45). Zamiast potyczek zawodników z Krzysztofem Ibiszem, Polsat wyemituje powtórkowe emisje seriali komediowych: 13. Posterunek i Miodowe lata (poniedziałek-piątek po Interwencji). Z powodu niskiej oglądalności nie zdecydowano się na realizację kolejnych odcinków serialu Prawo miasta.

Mimo wcześniejszych zapowiedzi, na antenie słonecznej telewizji nie zobaczymy Gołych i bosych – nowego programu, który miał prowadzić Krzysztof Ibisz (nagrano na razie jedynie pilotowy odcinek show). Jesienią w Polsacie nie zadebiutuje również serial komediowy Halo Hans! (jego premierę przesunięto na wiosnę). Niemiło zaskoczeni mogą być również fani Fali zbrodni, którzy nie zobaczą na razie kolejnych odcinków tej produkcji. Serial pojawi się na antenie najprawdopodobniej póĹşną jesienią.

Z ramówki Czwórki wypadł program Piotra Najsztuba i Jacka Ĺťakowskiego Tok2Szok oraz teleturniej Lingo.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: