Jesienią w Polsacie

We wtorek (21.08.07) na konferencji prasowej Polsat przedstawił swoje propozycje na jesień. Od września na antenie słonecznej telewizji będzie można zobaczyć nowe seriale: Ekipę, Wojnę i Pokój, Tylko miłość oraz programy rozrywkowe: Jak oni śpiewają II i Dzień kangura.

-Liczymy, że wśród widzów w wieku 16-49 lat uda nam się osiągnąć 20% udziału – mówi Maciej Stec, członek zarządu Polsatu odpowiedzialny za sprzedaż. Wiosną tego roku osiągnął największą widownię w grupie wiekowej 16-49 lat (jest ona najważniejsza dla reklamodawców).

W Sylwestra, podobnie jak w ubiegłym roku, Polsat pokaże relacje z imprezy plenerowej w Krakowie.

Poniżej linki do newsów serwisu tvpolsat.info na temat poszczególnych pozycji programowych Polsatu.
Dzień kangura
Tylko miłość
Ekipa
Jak Oni Śpiewają II
Wojna i Pokój

Dalej nie została wyjaśniona sprawa zakupu 25,1% akcji Polsatu przez Axel Springer. -Inaczej sobie wyobrażałem współpracę przy tej transakcji (…) Umowa jest. Ja się z niej nie wycofuję. Być może dojdzie do skutku – powiedział Zygmunt Solorz-Żak, właściciel Polsatu, na konferencji prasowej. Solorz spotkał się z przedstawicielami Axela w sierpniu. -Ustaliliśmy, że prawnicy muszą jeszcze pewne rzeczy posprawdzać – tak skomentował te rozmowy Solorz. Warto dodać, że Polsat Media – biuro reklamy Polsatu nadal będzie sprzedawać reklamy w TV Puls.

Źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: