Młynarska, Kryszak, dzieci i… kangury

W sobotę, 1 września, o godz. 17.45 na antenie Polsatu zadebiutuje nowy program rozrywkowy – Dzień kangura. W programie tytułowe \”kangury\”, czyli znani aktorzy, prezenterzy, piosenkarze i inne osobistości ze świata show-biznesu, będą zajmować się gromadką dzieci. Nie będą to oczywiście ich własne maluchy.

Dzień kangura będzie realizowany na podstawie formatu jednej z hiszpańskich stacji telewizyjnych. Godzinny show został podzielony na dwie części. Pierwsza będzie realizowana w domu wielodzietnej rodziny, a druga w studio. W każdym z wydań wezmą udział dwie gwiazdy, które podczas nieobecności rodziców dzieci zajmą się maluchami (oba \”kangury\” będą opiekować się tymi samymi dziećmi, ale każdy w innym dniu). Kolejny etap programu będzie nagrywany w studio Polsatu. Gospodarzami tej części będą: prezenterka słonecznej telewizji Agata Młynarska i znany satyryk Jerzy Kryszak, który zakończył przygodę z TVP i przeszedł do Polsatu. Rodziny i tytułowe \”kangury\” skomentują przedstawiony materiał, a następnie rodzice wraz z dziećmi zdecydują, która z gwiazd była lepszą opiekunką.

Producentem programu jest firma Endemol Polska, która realizuje m.in. Co z tą Polską?. O miano najlepszego kangura będą walczyć m.in.: Krzysztof Ibisz z Marcinem Prokopem, Marzena Kipiel-Sztuka z Michałem Wiśniewskim i Edyta Herbuś z Mariuszem Pudzianowskim.


Mariusz Pudzianowski w otoczeniu dzieci.

Michał Wiśniewski w programie.

Źródło foto: Polsat, Kurier Lubelski

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: