Nowy sezon Daleko od noszy

Od 2 września, w każdą niedzielę o 19.30, zobaczyć będzie można nowe odcinki serialu komediowego Polsatu Daleko od noszy. To dobra wiadomość dla fanów sitcomu, ponieważ w sezonie wiosennym serial emitowany był o niezbyt dogodnej porze – środa ok. 23.00.

W nowej serii nie zmienią się aktorzy odtwarzający główne role. Widzów nadal bawić będą m.in. Piotr Gąsowski, Anna Przybylska, Hanna Śleszyńska, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Kowalewski i Agnieszka Suchora. Warto dodać, że w jednym z odcinków zobaczymy tańczącego doktora Wstrząsa (w tej roli Krzysztof Tyniec – zwycięzca ostatniej edycji Tańca z gwiazdami).

Serial Daleko od noszy emitowany jest w Polsacie od końca 2003 r. i był już wielokrotnie nagradzany na Festiwalu Dobrego Humoru. Podczas jego ostatniej edycji (czerwiec br.) produkcja otrzymała główną nagrodę w kategorii Ulubiony Serial Komediowy.

Sitcom Daleko od noszy z \”lekkim\” przymrużeniem oka przedstawia realia polskiej służby zdrowia. Producentem cyklu jest Studio Filmowe Gabi, a reżyserem i głównym scenarzystą – Krzysztof Jaroszyński. Serial jest kontynuacją, emitowanego w latach 2001-2003, sitcomu Szpital na perypetiach.

Wyjaśnienie: Początkowo Polsat informował, że serial będzie pokazywany w soboty o 19.30, ale w jesiennej ramówce emisja Daleko od noszy została zaplanowana na niedziele o 19.30 (w soboty o tej porze zobaczyć będzie można drugi sezon Mamusiek).

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: