Nowy sezon Pierwszej miłości

We Wrocławiu rozpoczęły się prace nad nową serią serialu Pierwsza miłość. Zdjęcia kręcone są w pięknej scenerii, m.in. w parku przy Bulwarze Nadodrzańskim. Na planie serialu pracuje blisko czterdzieści osób.

Polsatowski serial w rankingach oglądalności wciąż cieszy się sympatią widzów, dlatego nowa seria będzie liczyć kilkaset scen, z których powstanie co najmniej kilkadziesiąt odcinków. Zdjęcia kręcone będą do grudnia.

Przypomnijmy, że ostatnie odcinki przed wakacjami zatrzymały widzów w napięciu. Marysia Radosz (w tej roli Aneta Zając) została porwana, straciła pamięć, a później znalazła się w nocnym klubie. Marysia zaczęła nowe życie. Poznała świat luksusowych prostytutek, nawet zaprzyjaźniła się z jedną z nich – Tatianą (Magdalena Waligórska). Tymczasem Paweł Krzyżanowski (Mikołaj Krawczyk), chłopak Marysi, stara się odnaleźć Marysię.


Pierwsza miłość nadal cieszy się dużą popularnością.

Producent serialu (ATM Grupa) nie zdradzają zbyt wielu szczegółów. Wiadomo tylko, że w jednym z odcinków Paweł padnie na kolana przed… Tatianą, przyjaciółką Marysi z nocnego klubu. Część zdjęć kręconych będzie także w kościele. Czy to oznacza, że szykuje się kolejny ślub?

Źródło: pierwszamiłość.interia.pl

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: