Fajbusiewicz i serial o MMA jesienią w Polsat Play

W poniedziałek, 30 września, startuje nowa, jesienna ramówka kanału Polsat Play. Wśród nowości dwie polskie propozycje: program „997 – Fajbusiewicz na tropie”, który poprowadzi znany dziennikarz Michał Fajbusiewicz oraz „Czas wojowników”, serial dokumentalny Ireny i Jerzego Morawskich.

Produkcje polskie
„997 – Fajbusiewicz na tropie” (nowość)
Mroczny świat zbrodni, nierozwiązane sprawy kryminalne i najbardziej poszukiwani przestępcy. W nowym magazynie kryminalnym Michała Fajbusiewicza wspólnie z autorem tropić będziemy najgroĹşniejszych sprawców przestępstw w Polsce. Autor dotrze do miejsc zbrodni, porozmawia ze świadkami zdarzeń, policjantami oraz rodzinami ofiar. Przy współpracy kryminologów przygotuje inscenizacje przebiegu tragicznych wydarzeń. Policja liczy na szeroki odzew społeczeństwa. Dzięki wcześniejszym programom Michała Fajbusiewicza udało się aresztować ponad 300 przestępców.

„Czas wojowników” (nowość)
Dla jednych MMA jest szansą, żeby wyrwać się z kręgu beznadziei. Dla drugich to spełnienie ambicji. Zobacz, jak rodzą się prawdziwi wojownicy. Najnowszy serial dokumentalny Ireny i Jerzego Morawskich będzie opowiadać o młodych dziewczynach i chłopcach, którzy ciężko trenują, aby zostać zawodowymi sportowcami i gwiazdami MMA. Czego oczekują po morderczych treningach? Dlaczego wybierają życie pełne wyrzeczeń? Jak godzą bycie sportowcem z „pokusami życia” – alkoholem, narkotykami, zabawą w dyskotekach, czyli stylem, w jaki wolny czas spędzają ich koledzy? W „Czasie wojowników” poznamy młodych ludzi znajdujących się w niełatwych sytuacjach, niekiedy mających za sobą konflikt z prawem. Trenują jednak ze świadomością, że to jedyna szansa, by wyrwać się z beznadziei i uniknąć losu rodziców. Sporty walki, treningi i wyrzeczenia to dla nich próba charakteru. Na ile są wytrwali, potrafią pokonać własne słabości? Czy staną się wojownikiem, który w starciu z rywalem nie podda się, ale za wszelką cenę pragnie zwyciężyć?

„Skarby III Rzeszy”
Bogusław Wołoszański na tropie kolejnych tajemnic nazistów. Jesienią w Polsat Play zobaczymy premierowe odcinki najchętniej oglądanego programu historycznego w Polsce. Cykl realizowany jest na Dolnym Śląsku w miejscach, w których hitlerowcy prawdopodobnie ukryli swoje skarby. Prowadzący, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt poszukiwawczy, eksploruje bunkry, zamki oraz tajne kompleksy wojskowe. W tym sezonie Bogusław Wołoszański odsłoni tajemnice m.in. Kamiennej Góry, Antonówki, twierdzy Kłodzko, zamku Bolków oraz samego Wałbrzycha.

„Chłopaki do wzięcia
Pochodzą z małych wsi i miasteczek, nie są zbyt zamożni i poszukują partnerek na całe życie – „Chłopaki do wzięcia”. Już w paĹşdzierniku Polsat Play wyemituje kontynuację, cieszącego się wielką popularnością wśród widzów, reportażu autorstwa Ireny i Jerzego Morawskich prezentującego historie kilkunastu kawalerów z polskiej prowincji. Z pewnością nie zabraknie zaskakujących sytuacji i niespodziewanych zwrotów akcji. Dalej będziemy śledzić losy Bandziorka, Mariusza, pana Stasia, „Szczeny” Ryszarda, ale pojawią się również nowi bohaterowie, którzy mają już za sobą, niekiedy bardzo burzliwe relacje z kobietami. Czy ich marzenia o stabilnym związku mają wreszcie szansę się spełnić?

„Tajemnice polskiej mafii”
Sylwester Latkowski w swoim bezkompromisowym programie pokazuje jak naprawdę wygląda polska mafia. Rozmawia z gangsterami, świadkami koronnymi, ofiarami mafii. Co mają do ukrycia ojcowie chrzestni? Latkowski udowadnia, że nie ma dla niego tematów tabu. Policjantom, prokuratorom oraz politykom zadaje niewygodne pytania. Skąd wywodzą się polskie struktury mafijne? Jakie instytucje są w nie zamieszane? Jak działa polska przestępczość zorganizowana? W nowym sezonie widzowie poznają m.in. szokującą historię osadzonego gangstera, który pod przymusem organów ścigania składał fałszywe zeznania m.in. w sprawie Magdy Gessler oraz Barbary Piwnik. Latkowski przeprowadzi również przerażającą rozmowę z Adamem Dudałą skazanym na dożywocie za zabójstwo. Według ustaleń wielu dziennikarzy śledczych Dudała siedzi za niewinność. Zeznania wielu osób, dowody i poszlaki wskazują, że prawdziwym sprawcą był zabójstwa był Adam Ch., zwany Pryszczem.

„Kama Sutra”
Jesienią zobaczymy kolejną edycję, cieszącego się niesłabnącą popularnością wśród widzów teleturnieju „Kama Sutra”. A w nim: rozmowy o seksie bez cenzury i z uśmiechem i odpowiedĹş na pytanie, jak to robią Polacy. Szczere wyznania zaproszonych do studia par na temat ich oczekiwań, fantazji i rozczarowań dają nam obraz życia erotycznego rodaków. Jak zostać dobrym kochankiem? Jak czerpać prawdziwą radość z seksu? Bezcenne porady ekspertów, prezentacje gadżetów erotycznych oraz kurs pozycji Kama Sutry. Gospodarzami programu są Rafał Rutkowski oraz Joanna Keszka, która zastąpi Marię Rotkiel. „Kama Sutra” to pozycja obowiązkowa, którą mężczyĹşni koniecznie powinni oglądać razem z partnerkami.

„Stołeczna drogówka”
Program, który pokazuje pracę nowoczesnej policji drogowej w największej polskiej metropolii. Pościgi za prawdziwymi piratami drogowymi, dramatyczne zdarzenia, kolizje i wypadki.

„Taaaka Ryba”
Prowadzący program Jerzy Biedrzycki udaje się na połowy w najdalsze rejony świata, odkrywa ich uroki, opowiada o kulturze oraz walorach turystycznych. W nowym sezonie programu zapuści się w najlepsze łowiska Norwegii, Szwecji gdzie zapoluje na szczupaki i sandacze. Uda się również na egzotyczną wyprawę do afrykańskiej Gwinei. Jerzy Biedrzycki hołduje etycznemu wędkarstwu, co oznacza, że kieruje się zasadą „złów i wypuść”. Niesamowite podwodne zdjęcia, unikatowa fauna i flora z całego świata, niezwykłe opowieści – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla widzów przez twórców programu.

Produkcje zagraniczne
„Zamach na Hitlera”
Film dokumentalny o zamachu na Hitlera z 20 lipca 1944 r. To właśnie tego dnia, pułkownik von Stauffenberg podłożył bombę w kwaterze Wilczy Szaniec koło Kętrzyna. Zamach się nie udał, a przywódców i uczestników spisku rozstrzelano lub zmuszono do samobójstwa. Co tak naprawdę się wydarzyło? Czas poznać całą prawdę. Polsat Play zaprasza do obejrzenia rekonstrukcji tych zdarzeń, a w niej: wspomnienia ostatniego żyjącego uczestnika zamachu, prywatny film Ewy Braun i relacje historyków. Pozycja obowiązkowa nie tylko dla miłośników historii.

„Goering – tajemnice marszałka III Rzeszy”
Kolorowe filmy z domowego archiwum Hermanna Goeringa. Zakochany w sobie, uzależniony od kokainy zbrodniarz wojenny ostatecznie popełnił samobójstwo. Kim tak naprawdę był? Co nim kierowało? Dlaczego popadł w niełaskę Hitlera? „Goering – tajemnice marszałka III Rzeszy” to intrygujący portret marszałka III Rzeszy i dowódcy Luftwaffe w fascynującym filmie dokumentalnym.

„Dwa oblicza Auschwitz”
Wstrząsający dokument o życiu w obozie koncentracyjnym prezentujący zestawienie losu więĹşniów z codziennością strażników w obozie zagłady. W dwóch przedstawionych w produkcji albumach fotograficznych z maja 1944 r. można zobaczyć dwa oblicza Auschwitz: więzienne i nazistowskie. Zobaczymy m.in.: przyjazd transportu węgierskich Ĺťydów, którzy wkrótce zostali zamordowani w komorach gazowych. Co w tym czasie robiły załogi SS? Czy to możliwe, aby w obliczu masowej ludzkiej zagłady, członkowie SS zwyczajnie cieszyli się słońcem i beztrosko wypoczywali?

„Najbardziej niebezpieczne miasta świata”
Zobacz, co grozi ci w najgorszych miejscach na Ziemi. Gwałty, pobicia, morderstwa, wojny gangów. Jak żyją ludzie w miastach sparaliżowanych strachem? Co może spotkać turystów odwiedzających Rio de Janeiro, Johannesburg, Caracas, Sao Paulo i Miami? Jak lokalne władze walczą z przestępcami? Nieretuszowany, szokujący i budzący grozę obraz największych metropolii świata.

„Szok. Takie rzeczy tylko w Rosji”
To nie jest fikcja – to autentyczne nagrania. Ĺťeby uwierzyć, trzeba zobaczyć na własne oczy. Zabawne, straszne, nieprawdopodobne. Zbiór przypadkowo nagranych filmów pokazujących szokującą, rosyjską rzeczywistość. Sceny, które wydarzyły się naprawdę zarejestrowane telefonami, amatorskimi kamerami przez naocznych świadków. Rosja to nie tylko państwo, to też stan umysłu.

„Bez paniki to tylko kłopoty”
Prawdziwi ludzie wykonujący nieakceptowane społecznie zawody. Narażeni na społeczny gniew i opluwani, przepędzani wyzwiskami i pięściami. Amerykańska seria dokumentalna, w której uzbrojeni w papiery, humor i paralizatory komornicy, egzekutorzy i doręczyciele złych wiadomości pomimo trudności wykonują swoją misję.

„Być jak Luka Magnotta”
Szokująca historia pierwszego „mordercy z Internetu”. Tancerz i narcyz, aktor porno. By zdobyć światową sławę zabił chińskiego studenta, a jego poćwiartowane szczątki wysłał politykom w Kanadzie. Przerażający portret psychopaty schwytanego w kafejce internetowej w Berlinie.

Jesienią zobaczymy również kontynuację takich serii jak: „Śmierć na 1000 sposobów”, „LOL:)”, „Najbardziej sensacyjne nagrania policyjne”, „Na ostro”, „Najbardziej wstrząsające”.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: