"Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" jesienią w Polsacie

Spotykają ich nieprzyjemności, słyszą niewybredne komentarze, mają problemy z funkcjonowaniem w społeczeństwie. Grozi im kalectwo, a być może i śmierć. O kim mowa? O ludziach z gigantyczną nadwagą. To ich historie i zmagania zobaczymy w nowym reality-show Polsatu „Fat Killers. Zabójcy tłuszczu”.

Program dotyka coraz bardziej palącego i aktualnego problemu otyłości. Ponad połowa osób po 20 roku życia krajów Unii Europejskiej ma nadwagę lub zmaga się z otyłością. Sytuacja pogarsza się z roku na rok. Polskie badania z udziałem dorosłych Polaków pokazują, że 40,3% mężczyzn i 28,4% kobiet ma nadwagę. Niestety, problem dotyczy także dzieci i młodzież. „Fat killers. Zabójcy tłuszczu” obnaży całą prawdę o otyłości i pokaże jak z nią walczyć by schudnąć. Od stycznia bieżącego roku kamery towarzyszą zmaganiom sześciu osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły zmienić siebie. Dla wielu z nich to często ostatni moment, by wręcz uratować swoje zdrowie i życie. Historie i zmagania, które pokażemy są bardzo emocjonujące, niezwykle poruszające, a efekty spektakularne. Program poprowadzi jako „specjalista-trener” Konrad Gaca, twórca własnej metody odchudzania, pomysłodawca kampanii prospołecznej „Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie”, prezes Stowarzyszenia Walki z Otyłością oraz jedyny w Polsce specjalista żywieniowy Certified Nutrition Specialist.

„Fat Killers. Zabójcy tłuszczu” jest polskim, autorskim pomysłem firmy Rochstar, która na zlecenie Polsatu odpowiada za jego produkcję.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: