DzikiStyl Company zwycięzcami "Got to dance 3". Może będzie IV edycja

fot.: Polsat/Jake Vision
Duet prezentujący teatr tańca DzikiStyl Company wygrał trzecią edycję programu „Tylko taniec. Got to dance”.

Zwycięzcy otrzymali 100 tys. zł i wystąpią podczas festiwalu TOPtrendy 2013. Drugie miejsce zajęła formacja UDS z Lublina, która już wcześniej zdobyła 50 tys. zł w głosowaniu internautów na Facebooku. Nagrodę jury, czyli 20 tys. zł, otrzymał mistrz poppingu – Maciej „Sheva” Mołdoch.

DzikiStyl Company to Wioleta Fiuk i Patryk „Faraon” Gacki. Razem tańczą w Teatrze Dramatycznym „Wybrzeże” w Gdańsku. Założyli również własny, niezależny Teatr Tańca. Tworzą nowy styl, który jest fuzją abstrakt bboy-ingu i modernu.

Na koniec finałowego odcinka show „Tylko taniec. Got to dance” prowadzący Maciej Dowbor zapowiedział, że być może powstanie czwarta edycja programu. Informacje o precastingach do ewentualnej kolejnej odsłony show zostaną podane na profilu na Facebooku i na antenie Polsatu.

Warto dodać, że pierwszą edycję „Tylko taniec. Got to dance” wygrał Dawid Ignaczak, a drugą Krzysztof Kozak. Show powstaje na licencji programu „Got to dance”, którego premiera miała miejsce na brytyjskim kanale Sky One w grudniu 2009 roku. Polską edycję dla Polsatu produkuje firma Jake Vision. III odsłona „Tylko taniec. Got to dance” liczyła 9 odcinków, a nie 10 jak poprzednie.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: