Startuje Liga Światowa

25.05.07 startuje Liga Światowa 2007 – rywalizację siatkarską rozpoczną reprezentacje 16 krajów, w tym także Polacy pod wodzą argentyńskiego trenera Raula Lozano. Relacje w Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra rozpoczną się od spotkania Polaków z reprezentacją Chin.

Na antenie Polsatu Sport każdą transmisję z meczu Polaków poprzedzi godzinne studio, w którym opinie wymieniać będą najlepsi fachowcy i znawcy tej dyscypliny sportu. Wśród komentatorów nie zabraknie Ryszarda Boska, Damiana Dacewicza, Macieja Jarosza, Ireneusza Mazura, Wojciecha Drzyzgi, Tomasza Wojtowicza, Tomasza Swędrowskiego, Marka Magiery, Jerzego Mielewskiego czy Przemysława Iwańczyka.

Po olbrzymim sukcesie Polaków na Mistrzostwach Świata w Japonii w grudniu 2006 roku, gdzie polska reprezentacja mężczyzn zdobyła w imponującym stylu tytuł wicemistrzów świata, nasi siatkarze staną do walki o zwycięstwo w Lidze Światowej. Przed kibicami tej dyscypliny kilkaset godzin telewizyjnych transmisji siatkówki na najwyższym światowym poziomie. Warto dodać, że relacje z Mistrzostw Świata w Japonii w Polsacie i w Polsacie Sport przyciągnęły przed ekrany blisko 8 milionów widzów, co stanowi rekord oglądalności w przypadku relacji z meczów siatkówki.

Przypomnijmy, że wszystkie spotkania polskiej reprezentacji (oraz półfinały i finał) będą transmitowane w Polsacie, w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Polsat Sport i Polsat Sport Extra pokażą także niemal wszystkie (64) pozostałe mecze. Takiej liczby transmisji z meczów siatkówki nie było jeszcze w historii polskiej telewizji.

POLSKA – CHINY
piątek, 25.05, godz. 20.00, Polsat
sobota, 26.05, godz. 16.00, Polsat

Zobacz także:
Plan transmisji

Źródło: Polsat

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: