7 Konfrontacji Sztuk Walki w Polsacie

W sobotę 03.06.07 o północy Polsat zaprasza na retransmisję 7 Konfrontacji Sztuk Walki. Podczas Gali widzowie zobaczą 7 pojedynków. Siódmy, finałowy wyłoni najlepszego zawodnika oraz reprezentanta najskuteczniejszej sztuki walki.

Gala odbędzie się 02.06.07 w hali warszawskiego \”Torwaru\”. Na ringu podczas 7 edycji Konfrontacji, wśród 6 tysięcznej publiczności zadebiutuje Przemysław Saleta. Będzie to przełomowy moment w karierze znanego sportowca – po raz pierwszy wystąpi w formule MMA! Saleta nieprzypadkowo na swój debiut wybrał \”KSW\” – jest to największa i jedyna z takim rozmachem organizowana Gala tego typu w Polsce.

\”Konfrontacja\” to starcie ośmiu najbardziej popularnych stylów walki z całego świata. W Mixed Martial Arts (MMA) kopnięcia i uderzenia łączy się z rzutami, dźwigniami, duszeniami i walką w parterze. Pojedynki judoki z karateką, zapaśnika z przedstawicielem tajskiego boksu czy taekwondo to znakomity pokaz różnych technik walki i niesamowitej wytrzymałości zawodników – nie tylko fizycznej ale i psychicznej. Zawodnicy w tradycyjnych strojach prezentują odpowiedni dla nich styl walki, a każdy pojedynek oddzielają pokazy będące wizytówką danej dyscypliny. Podczas KSW nikt nie rezygnuje, nie poddaje się. – To obecnie najbardziej prestiżowy turniej w Polsce, a dzięki telewizji nasze walki mogą oglądać wszyscy – mówi Łukasz Jurkowski, czołowy polski zawodnik MMA.

Relacja na żywo w Polsacie Sport.

Źródło: Polsat

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: