Elite Model Look w Polsacie

W sobotę 02.06.07 o godz. 12.30 Polsat zaprasza na relację z Gali finałowej piątej polskiej edycji tego konkursu, który wyłoni polską finalistkę Elite Model Look 2007 spośród dziewcząt, które wzięły udział w tegorocznych castingach, odbywających się w 12 największych polskich miastach.

Tylko jedna kandydatka będzie reprezentować nasz kraj podczas światowego finału tego konkursu. Dla każdej z tych nastolatek to wyjątkowa szansa w życiu na rozpoczęcie międzynarodowej kariery. Galę finałową polskiej edycji konkursu Elite Model Look 2007 poprowadzą Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz, a swoim występem uświetni Ewelina Flinta.

Elite Model Look to najbardziej prestiżowy konkurs modelek na świecie i zarazem największe międzynarodowe wydarzenie tego typu w świecie mody. Z powodzeniem organizowany w ponad 50 krajach, od pięciu lat także w Polsce. Dzięki niemu swą drogę na szczyt rozpoczęły supermodelki: Linda Evangelista, Cindy Crawford czy Naomi Campbell. W oczach ekspertów w zakresie mody i urody oraz światowych mediów, Elite jest synonimem prestiżu, ale też piękna, nowoczesności i elegancji.

Źródło: Polsat

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: