Studio Lotto z nową formułą

Studio Lotto emitowane w Polsacie codziennie ok. 21.55 zmieni się w wielkie telewizyjne show. -Trwają castingi na prowadzących. Formuła powinna zmienić się znacznie w ciągu trzech, czterech miesięcy – mówi Sławomir Łopalewski, wiceprezes Totalizatora Sportowego.

Według danych spółki w gry liczbowe gra 16 mln Polaków. Aby zachęcić do tego jeszcze więcej osób, firma wprowadzi dwie nowe gry i zmieni formułę telewizyjnych losowań. Celem jest wielkie show, przypominające amerykańskie loterie. Spółka wdraża ambitny plan zmiany wizerunku, bo chce w ciągu dwóch lat zagarną ponad połowę przychodów z gier hazardowych w Polsce, które Ministerstwo Finansów szacuje na 7 mld zł – czytamy w Dzienniku.

-Obecna formuła losowań Lotto nie przystaje do czasów dynamicznej telewizji, a Polsat, który je obecnie emituje, zdecydowanie taką telewizją chce być – uważa Tomasz Tęcza, media planner domu mediowego SPC House of Media.

-Jeśli Totalizatorowi uda się rzeczywiście zrobić show z prawdziwego zdarzenia, losowanie może przyciągnąć nie tylko rzesze nowych widzów, ale również reklamy. – Ciekawa formuła losowania może ściągnąć przed telewizory młodzież, która jest znacznie atrakcyjniejszą grupą docelową dla reklamodawców – uważa Tęcza.

Żródło: Dziennik

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: