Muzyczna Majówka Polsatu

Polsat zaprasza na relację na żywo z plenerowego koncertu – Zakochaj się w Toruniu czyli Muzyczna Majówka Polsatu.Na scenie zobaczymy m.in.: Stachurskyego, Gosię Andrzejewicz i Kasię Cerekwicką.

Oprócz nich wystąpią: Justyna Steczkowska, zespół KOMBII oraz Sławek Uniatowski. W scenerii toruńskiej Starówki w wykonaniu Kasi Cerekwickiej usłyszymy jej dwie przebojowe piosenki: Na kolana i Potrafię kochać. Stachursky zaprezentuje dwa swoje hity: Z każdym twym oddechem i Jesteś moim przeznaczeniem. Gosia Andrzejewicz przedstawi nam trzy swoje utwory: Słowa, Pozwól żyć i Trochę ciepła. Justyna Steczkowska zaśpiewa aż cztery piosenki ze swojego repertuaru: To nie miłość, to tylko złudzenie, Za karę, Kryminalna miłość oraz Oko za oko. Równie bogato zapowiada się mini recital zespołu KOMBII, w którym nie mogło zabraknąć takich przebojów z ich długoletniej kariery, jak: Ślad, Pokolenie, Sen się spełni, Nasze Radez-Vous oraz Black&White. Podczas koncertu na Rynku w Toruniu wystąpi dla nas też reprezentant najmłodszej generacji – finalista \”Idola\”, Sławek Uniatowski ze swoimi piosenkami: Kocham Cię i You are So Beautiful. W wykonaniu Macieja Miecznikowskiego i Anny Węgorzewskiej usłyszymy także wspaniały, miłosny przebój z repertuaru Andrea Boccellego – Time to say goodbye.

Koncert poprowadzą: Agata Młynarska i Tomasz Karolak oraz Joanna Koroniewska i Maciek Dowbor. Wstęp na imprezę – wolny! Transmisja na żywo na antenie Telewizji Polsat – 11 maja o godz. 20.00. W trakcie koncertu widzowie będą mogli wysyłać miłosne sms-y, które będą prezentowane na antenie, będzie można również pobrać muzyczne dzwonki.

Źródło: Polsat

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: