Znani aktorzy w I kto tu rządzi

Już w maju w serialu I kto tu rządzi pojawią gościnnie trzej znani aktorzy: Piotr Zelt, Dariusz Jakubowski i Aldona Orman. Wystąpią oni u boku głównych bohaterów Tomka (Bogusława Lindy) i Agaty (Małgorzaty Foremniak).

10 maja w serialu pojawi się Piotr Zelt, czyli Arnie z 13 posterunku. Zagra przystojnego prawnika, Jacka Borczaka. Nowy bohater szybko zaprzyjaźni się z serialowym Tomkiem. Wspólne emocje, wspomnienia i miłość do piłki nożnej połączą dwóch obcych sobie ludzi w odcinku zatytułowanym Piłkarski trójkąt. Agata nie będzie zachwycona takim rozwojem sytuacji, bo okaże się, że zamiast z nią, jej nowa sympatia Jacek woli spędzać czas z Tomkiem.

W I kto tu rządzi? zobaczymy również Dariusza Jakubowskiego, znanego telewidzom z roli Dariusza Wójcika w Na dobre i na złe. Tym razem aktor zagra współpracownika Agaty, Karola Osińskiego. Jakubowski pojawi się w związku ze zmianą szefa i będzie chciał ten moment jak najlepiej dla siebie wykorzystać. Nie doceni jednak Agaty i Tomka. Kto wygra walkę o względy nowego pracodawcy – zobaczymy w czwartek, 17 maja.

W serialu wystąpi również piękna kobieta – Aldona Orman, znana z roli atrakcyjnej i uwodzicielskiej Barbary Mileckiej w Klanie. Aktorka wcieli się w rolę seksownej sąsiadki Agaty Batyckiej. Pod pretekstem bezinteresownej pomocy nowa bohaterka, Olga Kamińska, zacznie coraz częściej odwiedzać sąsiadów. Przy okazji dowie się, że najbardziej pożądana pomoc domowa w okolicy – Tomek – przeżywa kryzys w stosunkach ze swoją pracodawczynią. Czy Tomasz ulegnie wdziękom sąsiadki – zobaczmy 17 maja.

Wszystko wskazuje na to, że I kto tu rządzi spodobał się widzom. Pierwsze cztery odcinki oglądało około 3,4 mln osób. Dlatego już w maju ruszają prace nad drugą i trzecią serią.

Źródło: dziennik.pl

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: