Trzy nowości jesienią w Polsat Play

fot.: Polsat, na zdj. „Budowlańcy”
Tej jesieni w Polsat Play pojawią się trzy nowości oraz kilkanaście kontynuacji programów cieszących się wielką sympatią widzów.

Nowości

„Niemiecki Biznes Walusia” opisuje kulisy pracy handlarza Grzegorza „Walusia” Walczaka, który razem ze wspólnikiem Michałem sprząta niemieckie mieszkania. A niemieckie mieszkania są pełne skarbów, o których zapomnieli już sami właściciele. Bohaterami serialu są ludzie, którzy kupują tanio, a sprzedają drogo. Ryzykują dużo, bo za każdym razem kupują w ciemno. Ale prawie zawsze im się udaje, a ich intuicja prowadzi do bogactwa…

„Niemiecki Biznes Walusia”, fot Polsat

Premiera w środy o 22:00.

„Polski lombard Walusia” opowiada o lombardzie, w którym można sprzedać lub zastawić wszystko. Tym biznesem zarządza rodzina Walczaków z Siemianowic Śląskich: Ewa – matka Walusia, Patryk – syn Walusia, Stella – żona Walusia oraz Waluś, czyli Grzegorz Walczak. Waluś w tej branży działa już od 15 lat i wie o niej wszystko. Czy klienci lombardu zaskoczą go swoimi ofertami?

Premiera w środy o 22:30.

W cyklu „Pociągi” widzowie poznają uroki podróżowania pociągami oraz historie ludzi, dzięki którym jest to możliwe. Pociągi to fascynująca podróż w świat maszynistów, konduktorów i dróżników. Dzięki nim dowiemy się, jak wygląda praca na kolei od kuchni.

Premiera w poniedziałki o 22:30.

„Niemiecki Biznes Walusia” i „Pociągi” miały już wcześniej pilotażowe emisje w Polsat Play.

Kontynuacje

Widzowie zobaczą też nowe odcinki znanych formatów. Będą to: „Nie mów do mnie śmieciarzu”, „Polacy za granicą”, „Chłopaki do wzięcia”, „Łowca pedofilów”, „Drwale”, „Górale”, „Rolnicy”, „Budowlańcy”, „Nastoletni tatuśkowie”, „Kloszard story”, „Kołowrotek”, „Poszukiwacze historii” i „Tajna historia XX wieku”.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: