Zobacz ramówkę stacji Polsat Sport News (akt.)

Jest już dostępna ramówka kanału Polsat Sport News. Choć stacja oficjalnie ruszy w poniedziałek, to jej program podawany jest już od dnia dzisiejszego. Można go znaleźć na stronach Gazety TV Polsat, w dziale z ramówkami kanałów sportowych Polsatu (str. 220, 221 i 222), a także w dalszej części tego newsa.

Sobota, 28 maja:
07:00 Sport Flash (kolejne co godzinę do 22:00 włącznie)
07:05 Trans World Sport
08:05 Atleci
08:40 Magazyn golfowy
09:05 Piłka nożna: Lech Poznań – Borussia Dortmund (mecz towarzyski)
11:05 Siatkówka: LŚ, Rosja – Japonia
13:05 Siatkówka: LŚ, Portoryko – Brazylia
15:05 Magazyn Ligi Mistrzów w piłce ręcznej Final Four
15:15 Piłka ręczna: LM Final Four, Rhein-Neckar Loewen – Barcelona Borges (na żywo)
17:05 Trans World Sport
18:00 Piłka ręczna: LM Final Four, Renovalia Ciudad Real – HSV Hamburg (na żywo)
20:05 Siatkówka: LŚ, Polska – USA
22:05 Reportaż z meczu siatkarskiego Polska – Rosja
22:30 Magazyn golfowy
23:00 Sportowe podsumowanie dnia
23:15 Plus Liga Kobiet – mecz finałowy

Niedziela, 29 maja:
07:00 Sport Flash (kolejne co godzinę do 22:00 włącznie)
07:05 Trans World Sport
08:05 Reportaż: Polscy pięściarze w USA
08:40 Magazyn golfowy
09:05 Siatkówka: LŚ, Rosja – Japonia
11:00 Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Atleci (premiera)
13:05 Siatkówka: LŚ, Portoryko – Brazylia
15:05 Clip
15:15 Piłka ręczna: LM Final Four, mecz o trzecie miejsce (na żywo)
17:05 Reportaż z meczu siatkarskiego Polska – Rosja
17:30 Podsumowanie sezonu 2010/11 LE UEFA
18:00 Piłka ręczna: LM Final Four, finał (na żywo)
20:05 Reportaż: Polscy pięściarze w USA
20:30 Lekkoatletyka: FBK – Games Hengelo (premiera)
22:30 Siatkówka: LŚ, Polska – USA
23:00 Sportowe podsumowanie dnia
23:15 Siatkówka: LŚ, Polska – USA

Poniedzaiałek, 30 maja:
07:00 Sport Flash (kolejne co godzinę do 22:00 włącznie)
07:05 Cafe Futbol
09:05 Siatkówka, LŚ: Polska – USA
11:05 Lekkoatletyka: FBK – Games Hengelo
13:05 Siatkówka, LŚ: Polska – USA
15:05 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Rzymie
17:05 Reportaż: Polscy pięściarze w USA
17:30 Atleci
18:05 Piłka ręczna: Final Four, Renovalia Ciudad Real – HSV Hamburg
19:35 Reportaż: Legendy futbolu w Warszawie
20:05 Piłka ręczna: LM Final Four, mecz o trzecie miejsce
22:05 Trans Wolrd Sport
23:00 Sportowe podsumowanie dnia
23:15 Piłka ręczna: LM Final Four, finał

Wtorek, 31 maja:
07:00 Sport Flash (kolejne co godzinę do 22:00 włącznie)
07:05 Lekkoatletyka: FBK – Games Hengelo
09:05 Siatkówka, LŚ
11:05 Atleci
11:30 Cafe Futbol
13:05 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Rzymie
15:05 Futbol Mundial
15:30 Reportaż: Polscy pięściarze w USA
16:05 Magazyn Ligi Europejskiej (podsumowanie)
16:30 Magazyn golfowy
17:05 Piłka ręczna: Liga Mistrzów
19:05 Piłka ręczna: Liga Mistrzów
21:05 Cafe Futbol
22:30 Reportaż: Legendy futbolu w Warszawie
23:00 Sportowe podsumowanie dnia
23:15 Piłka ręczna: LM Final Four, finał

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: