Nowy serial „Gabinet numer 5” od września w Czwórce

We wrześniu na antenie telewizyjnej Czwórki zadebiutuje polski serial „Gabinet numer 5”. Produkcja opowiada historie lekarzy i pacjentów przychodni.

Akcja „Gabinetu numer 5” rozgrywa się w małym miasteczku Bolesna, gdzie w miejscowej przychodni przecinają się drogi bohaterów – lekarzy, pracowników ośrodka, pacjentów i okolicznych mieszkańców.

Opowieść rozpoczyna się w dniu, gdy bezrobotny lekarz, Adam Domański – w tej roli Tomasz Sobczak – ścigany przez męża swojej kochanki, Magdy (Natalia Lesz), dostaje propozycję nie do odrzucenia z urzędu pracy i mimo woli zmuszony jest objąć wakat w przychodni w Bolesnej, pełnej sfrustrowanych pacjentów, zmęczonych lekarzy i odległych terminów oczekiwania na wizyty u specjalistów.

Domański szybko daje się poznać jako świetny diagnosta o ogromnej wiedzy i bezceremonialnie szczery arogant, który oddziela troskę o zdrowie pacjentów od konwenansów, a relacje służbowe od towarzyskich uprzejmości, budząc konsternację wśród pacjentów i pracowników ośrodka. Już na wstępie zraża do siebie swojego nowego szefa, dyrektora Żyłkę (Sylwester Maciejewski).

W skład zespołu przychodni wchodzą też: pediatra Basia Targalska (Marta Król), młody lekarz Mieszko Małecki (Damian Kulec), pielęgniarka Ania (Anna Szymańczyk) i recepcjonistka Grażyna (Jolanta Niedźwiecka).

Producentem serialu jest ATM Grupa. „Gabinet numer 5” będzie można oglądać od 4 września w środy o 21:30 w Czwórce.

Jesienią w Czwórce będzie też można śledzić nowy serial „Miłość na zakręcie”.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: