"Stand up. Zabij mnie śmiechem" także w ipla, ale bez relacji zza kulis

fot.: Polsat/Ipla
Dziś o godz. 20:00 rusza „Stand up. Zabij mnie śmiechem”, w którym zaprezentują się młode kabarety i osoby uprawiające stand up.

Show będzie można oglądać w Polsacie oraz ipla (bez opłat). Jak się dowiedzieliśmy, w przeciwieństwie do poprzednich sobotnich widowisk Polsatu, czyli „Jak Oni śpiewają” i „Tylko nas dwoje”, ipla nie będzie przeprowadzać relacji na żywo zza kulis programu. W internecie będzie można oglądać ten sam przekaz, co w Polsacie.

Będziemy udostępniać w ipla transmisje na żywo programu „Stand up. Zabij mnie śmiechem”. Natomiast nie planujemy dodatkowych aktywności, jak np. transmisje zakulisowe – tłumaczy nam Teresa Wierzbowska, kierownik działu marketingu i PR w spółce Redefine, która jest właścicielem i twórcą ipla.

Redakcja telewizji internetowej będzie jednak przeprowadzać wywiady, m.in. z uczestnikami programu, na potrzeby serwisu internetowego „Stand up. Zabij mnie śmiechem”, który przygotowuje właśnie Redefine. Strona jest dostępna od wczoraj pod adresem zabijmniesmiechem.polsat.pl.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: