"Hotel 52", nowy serial Polsatu

Kolejna nowość Polsatu to „Hotel 52”, serial obyczajowy stworzony na podstawie oryginalnego polskiego scenariusza. Choć jego akcja odbywa się w luksusowym stołecznym hotelu, problemy, z którymi borykają się bohaterowie mogą dotyczyć każdego, bez względu na miejsce zamieszkania i stan konta.

W serialu poznajemy perypetie życiowe personelu i gości, z których niemal każdy skrywa wstydliwą tajemnicę lub zagadkę. W pokojach hotelowych dzieją się najdziwniejsze rzeczy, a na porządku dziennym są historie miłosne i zaskakujące zdarzenia. Skomplikowane relacje uczuciowe łączą czwórkę głównych bohaterów, granych przez Magdalenę Cielecką, Laurę Samojłowicz, Rafała Królikowskiego i Krzysztofa Kwiatkowskiego. W rolach obsługi hotelowej zobaczymy m.in. Marzenę Trybałę, Lucynę Malec, Magdalenę Stużyńską, Magdalenę Kumorek. W charakterze gości przez „Hotel 52” przewinie się plejada znanych aktorów, m.in. Beata Ścibakówna, Lesław Ĺťurek, Ewa Telega, Anna Samusionek, Małgorzata Zajączkowska, Leszek Teleszyński, Tomasz Dedek, Mateusz Damięcki.

Producentem „Hotelu 52” jest Akson Studio, reżyserem Grzegorz Kuczeriszka, a autorami scenariusza m.in. Aneta Głowska, Katarzyna Leżeńska oraz Wojciech Szarski. Oryginalną i bogatą scenografię przygotował Arkadiusz Kośmider.

„Hotel 52” będziemy mogli oglądać od 25 lutego w każdy czwartek o godz. 21:00.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: