Walka Pudzianowski – Najman również w ipla

W piątek odbędzie się XII gala Konfrontacji Sztuk Walki.

Na warszawskim Torwarze zobaczymy kilka interesujących starć, z walką wieczoru, którą stoczą strongman Mariusz Pudzianowski i bokser Marcin Najman. Transmisja na żywo w Polsacie, Polsacie Sport, Polsacie Sport HD oraz telewizji internetowej ipla.

Najbardziej elektryzującym pojedynkiem XII Konfrontacji Sztuk Walki jest walka najsilniejszego człowieka świata Mariusza Pudzianowskiego i kontrowersyjnego pięściarza Marcina Najmana. Nie jest tajemnicą, że obaj zawodnicy raczej za sobą nie przepadają, a główną motywacją będzie dla nich sama walka i chęć zwycięstwa.

Tego wieczoru odbędzie się również walka o pas Federacji KSW. W wadze do 85 kg zmierzą się Czeczen z polskim paszportem Aslanbek Saidov i powracający po nieudanym starcie w IX gali KSW – Brazylijczyk Vitor Nobrega. Faworytem pojedynku wydaje się być Saidov, ale Nobrega na pewno będzie się chciał zrehabilitować i pokazać z jak najlepszej strony.

Podczas gali zobaczymy również dwie specjalne walki. Powracający po kontuzji Daniel „Kociao” Dowda zmierzy się z Jamesem „The Messenger” Zickic’em, a najlepszy polski zawodnik wagi lekkiej – karateka Maciej Górski będzie walczył z Dean’ em Amasingerem. Wśród zawodników turniejowych XII Konfrontacji Sztuk Walki zobaczymy m.in Wojciecha Orłowskiego, Michała Kowalskiego, Daniela Omielańczuka, Karola Bedorfa i Davida Olive (USA).

Polsat Sport, Polsat Sport HD oraz ipla rozpoczną transmisję na żywo z gali o godzinie 20:40. Na antenie głównej Polsatu widzowie będą mogli śledzić zmagania zawodników (w tym walkę Pudzianowski – Najman) od 21:45.

Uwaga! Materiały oraz transmisja internetowa platformy ipla z XII gali Konfrontacji Sztuk Walki dostępne będą tylko dla użytkowników z terytorium Polski posiadających konto VIP.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: