Polsat Cafe: nowa ramówka prezentem na Dzień Kobiet

Od dziś obowiązuje wiosenna ramówka kanału Polsat Cafe. Nowe programy polskiej produkcji to: Gwiazdy na dywaniku, Sztuka życia, a także Gadżety kobiety. Nie zabrakło również kontynuacji propozycji, które cieszyły się popularnością wśród widzów.

Sztuka życia to talk-show, który prowadzą malarka Joanna Sarapata oraz socjolog Piotr Sarzyński. Gośćmi programu są osoby znane z ostrych poglądów, bezkompromisowości i niekiedy oryginalnego stylu życia m.in. ludzie ze świata polityki, mediów, show biznesu oraz kultury.

Gospodyniami programu Gwiazdy na dywaniku są kobiety słynące z dobrego gustu – Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska. Prowadzące oceniają styl ubierania polskich oraz zagranicznych gwiazd. Nie brakuje również relacji z największych światowych pokazów mody i prezentacji najnowszych kolekcji krajowych projektantów.

W magazynie Gadżety kobiety Ewa Wachowicz przedstawia nowości rynkowe przeznaczone, a także zaprojektowane z myślą o nowoczesnych paniach. Celem tego projektu jest pokazanie, że świat nowinek technicznych nie jest wyłącznie dla mężczyzn.

Nowe produkcje zagraniczne to:

* Świat Dziecka: pasmo filmów dokumentalnych o problemach, z którymi muszą zmierzyć się dzieci i rodzice np. losy rodzin z dziećmi, które są dotknięte poważnymi problemami zdrowotnymi lub wadami rozwojowymi (m.in. Mała Syrenka, produkcja o dziecku ze zrośniętymi kończynami), a także filmy na temat dojrzewania, zaburzeń hormonalnych, otyłości i anoreksji u nastolatek;

* Filmy i seriale: cykl filmowy Historie miłosne (pojawi się w nim np. pełnometrażowa produkcja Figaro z 2007 roku) oraz znakomite seriale, takie jak: Bohater naszych czasów, Bracia Karamazow, Doktor Żywago oraz Wojna i pokój;

* W cyklu Rozrywka umieszczono oryginalną wersję teleturnieju Moment prawdy, który stał się hitem na rynku amerykańskim, a jego polską odsłonę pokazuje Polsat;

W ramówce znalazły się również kontynuacje polskich produkcji. Są to: Grunt to rodzinka Eweliny Kopic, Looksus (prowadzą: Lidia Popiel i Edyta Zając), Baby Room Doroty Choteckiej, Na zdrowie z Grażyną Wolszczak w roli gospodyni, Jem i chudnę (prowadzi Magdalena Wójcik), W obiektywie Justyny Steczkowskiej, Metamorfozy Fashion Cafe (prowadzi Agnieszka Maciąg), a także Zoom na miasto Poli Czarneckiej. Ponadto, widzowie mogą liczyć na nowe pozycje w znanych pasmach z zagranicznymi dokumentami (Kobiece prawdy oraz Proza życia), reportażami (Jak być piękną i Gwiazdy bez cenzury), a także biografiami gwiazd (Gwiazdozbiór–Biografie).

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: