„Miłość na zakręcie” nowym serialem Czwórki

fot.: TV4
Czwórka pokaże serial „Miłość na zakręcie” z udziałem m.in. Kamili Boruty, Violetty Arlak, Aleksandry Szwed, Karola Strasburgera, Zbigniewa Stryja i Jaspera Sołtysiewicza. Trwają już zdjęcia do nowej produkcji.

Główna bohaterka „Miłości na zakręcie”, Jowita – w tej roli Kamila Boruta – wykłada na uczelni, jest doktorem mikrobiologii, a prywatnie – matką 15-letniej Ani i 18-letniego Krystiana. Po śmierci męża, Bogdana, Jowita musi wybierać między karierą naukową, a prowadzeniem założonego przez Bogdana centrum samochodowego. Torując sobie własną drogę w męskim, pełnym testosteronu królestwie, Jowita nie uniknie zabawnych potknięć, trudnych wyzwań a także poważnych niebezpieczeństw, kiedy dadzą o sobie znać podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma jej męża.

W serialu śledzić będziemy także wątki postaci, które przewijają się w życiu Jowity, poruszającej się między bardzo różniącymi się od siebie światami: między domem a pracą, dorastającymi dziećmi a pokoleniem rodziców i starszych współpracowników, uczelnią a warsztatem i komisem, centrum a przedmieściami stolicy, kręgiem wielkomiejskich znajomych a mechanikami z warsztatu, legalnym biznesem a niejasną dla bohaterki grą, która toczy się wokół jej firmy. Oprócz typowo obyczajowych nie zabraknie też wątków komediowych, romantycznych i sensacyjnych.

Serial produkuje dla Czwórki Constantin Entertainment Polska. W czołówce serialu usłyszymy Antka Smykiewicza w przeboju „Pomimo burz”.

Emisja od 19 sierpnia od poniedziałku do czwartku o 20:00.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: