KSW 47: The X-Warriors w PPV w Cyfrowym Polsacie oraz IPLI

fot.: KSW
Od dzisiaj abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI mogą zamawiać dostęp do gali KSW 47: The X-Warriors.

23 marca br. w Atlas Arenie w Łodzi w walce o mistrzowski pas zmierzą się Tomasz Narkun z Philem de Fries, a Mariusz Pudzianowski skrzyżuje rękawice z Szymonem Kołeckim.

Widzowie ponownie będą mogli obejrzeć aż 9 walk w klatce. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00, a specjalnie dla widzów zostanie przygotowane studio gali, którego gospodarzem będzie Mateusz Borek. Galę poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

Dostęp do wydarzenia w systemie PPV w cenie 40 zł mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych HD. Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów: przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043, w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl, w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18:00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu będzie można znaleźć od 8 marca na kanale 222.

Walkę De Fries vs Narkun i inne pojedynki zbliżającej się gali KSW 47 w systemie PPV, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem IPLI. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł.

Karta walk
Philip de Fries vs Tomasz Narkun o pas wagi ciężkiej KSW
Mariusz Pudzianowski vs Szymon Kołecki
Borys Mańkowski vs Norman Parke
Fernando Rodrigues Jr vs Satoshi Ishii
Damian Janikowski vs Aleksandar Ilić
Marcin Wrzosek vs Daniel Torres
Karolina Owczarz vs Aleksandra Rola
Maciej Kazieczko vs Bartłomiej Kopera

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: