Radek Nałęcz redaktorem naczelnym Polsat Games

fot.: Polsat Games
Radek Nałęcz został redaktorem naczelnym redakcji Polsat Games. Jest to nowe stanowisko w zespole.

Polsat Games i praca dla tego kanału to spełnienie marzenia. Zwłaszcza dla kogoś, kto „na komputer” chodził jeszcze w latach 80-tych, bo nie miał własnego sprzętu, a następnie wychował się na historiach opowiadanych w grach. Od lat obserwuję branżę gier, cieszy mnie jej rozwój, zwłaszcza polskich twórców. Gry sprawiły, że zainteresowałem się dziennikarstwem. Zaowocowało to tym, że trafiłem do radia, które stało się moim domem na wiele lat. Z radia nie rezygnuję, a telewizja jest nowym, ciekawym wyzwaniem. Tym bardziej, że mam szansę realizować swoje pomysły na programy związane z kategorią rozrywki, która zajmuje w moim sercu szczególne miejscepowiedział Radek Nałęcz.

Radek Nałęcz jest dziennikarzem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Dotychczas w Polsat Games prowadził programy „Mistrz Gry” i „Deja vu”. Z Grupą Polsat jest związany od 2014 roku, gdy dołączył do Muzo.fm. W radiu wraz z Martą Tryburą prowadzi poranne pasmo „Strażnicy Świtu” oraz autorską audycję „Restart” o popkulturze. Poprzednio pracował m.in. w Eska Rock oraz Grupie Eurozet.

W Polsat Games Nałęcz będzie też współgospodarzem programu „Faux Paux”. To nowa produkcja, w której widzowie zobaczą Radka Nałęcza i Tadeusza Zielińskiego. Program będzie nadawany na żywo ze studia Polsat Games. Od 11 marca, w każdy poniedziałek po godzinie 20:00 widzowie poznają najnowsze wieści ze świata gier. Nie zabraknie również gości, którzy razem z gospodarzami programu skomentują temat wydania. Program „Faux Paux” będzie także transmitowany na kanale YouTube oraz w serwisie Twitch.

W wiosennej ramówce Polsat Games pojawi się również nowy sezon „Level 7” (od 5 marca). Widzowie zobaczą też dalszy ciąg rozgrywek pierwszego sezonu Ultraligi oraz Ekstraklasa Games.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: