Krzysztof Machajski prezenterem IPLI

Krzysztof Machajski zadebiutował we wtorek w roli prezentera telewizji internetowej IPLA. Poprowadził relację na żywo z Wieczoru z Gwiazdami Telewizji Polsat.

Krzysztof Machajski pracuje w zespole IPLI i portalu polsat.pl od stycznia 2019 roku. Przeprowadza wywiady z gwiazdami oraz przygotowuje informacje ze świata Telewizji Polsat. We wtorek po raz pierwszy prowadził program na żywo. Była to transmisja z prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Relację można było śledzić na profilu IPLI na Facebooku oraz na portalu polsat.pl.

Opublikowany przez ipla Wtorek, 26 lutego 2019

Krzysztof Machajski od 2008 do 2018 roku był związany z portalem tvpolsat.info. Przez ponad 10 lat był odpowiedzialny za strategię portalu, tworzenie relacji wideo, wywiady z gwiazdami stacji Grupy Polsat, jak również za oprawę graficzną portalu. Angażował się także w ogólnopolską akcję „Chcemy drugiego sezonu „Na krawędzi” – przeprowadził szereg wywiadów z twórcami serialu, aktorami, a także osobami ze świata polskiej polityki i jako pierwszy dotarł do informacji dotyczących drugiego sezonu tego serialu. Relacjonował również najważniejsze wydarzenia ze świata Telewizji Polsat, takie jak festiwale muzyczne i konferencje prasowe.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: