Paulina Sykut-Jeżyna, Jerzy Mielewski i „Twoja twarz brzmi znajomo” z Telekamerami 2019

Paulina Sykut-Jeżyna zwyciężyła w kategorii prezenter pogody w plebiscycie Telekamery „Tele Tygodnia” 2019. Jerzy Mielewski otrzymał statuetkę w kategorii komentator sportowy. „Twoja twarz brzmi znajomo” po raz drugi zdobyła Telekamerę w kategorii program rozrywkowy.

Paulina Sykut-Jeżyna najlepszą prezenterką pogody
– Kiedyś marzyła o karierze wokalnej, śpiewała w chórze, startowała w konkursach muzycznych. Próbowała swych sił także w „Idolu”. Teraz sprawdza się jako gospodyni wielkich imprez, festiwali i nocy sylwestrowych. A na co dzień jest lubianą przez widzów pogodynką w telewizji Polsat. Prywatnie to szczęśliwa żona i mama 2-letniej Róży – można przeczytać w opisie nominacji.

Jerzy Mielewski najlepszym komentatorem
– Zamiłowanie do sportu odziedziczył po ojcu (również Jerzym), który przez wiele lat był sędzią piłkarskim. On sam trenował siatkówkę, a obecnie specjalizuje się w komentowaniu tej dziedziny w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra – czytamy w opisie nominacji.

„Twoja twarz brzmi znajomo” najlepszym programem rozrywkowym
– Hit stacji Polsat oparty jest na hiszpańskim formacie „Your Face Sounds Familiar”. Widzom bardzo spodobała się formuła programu, w którym gwiazdy show-biznesu starają się upodobnić do słynnych wykonawców i zaśpiewać ich przeboje. A dodatkowym „smaczkiem” jest to, że nagrody są przekazywane na wybrany cel charytatywny. Wśród zwycięzców finałów „TTBZ” byli m.in. Katarzyna Skrzynecka, Stefano Terrazzino, Bartłomiej Kasprzykowski i Kacper Kuszewski. W ostatniej, dziesiątej edycji programu, zakończonej 17 listopada 2018 roku, zwyciężył Mateusz Ziółko – informuje redakcja „Tele Tygodnia”.

Nagrodę Kapituły Telekamer w kategorii produkcja roku otrzymał współprodukowany przez Polsat film dokumentalny „Niepodległość”.

W tegorocznej edycji plebiscytu głosy można było oddawać w dziesięciu kategoriach głównych oraz jednej specjalnej, do której nominacje przygotował magazyn NETFILM. Głosowanie trwało do 7 lutego 2019 roku.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: