„Życie: pierwsze kroki” i „100 najlepszych psów” w lutym w Polsat Viasat Nature

W lutym na antenie Polsat Viasat Nature zadebiutują cykle „Życie: pierwsze kroki” i „100 najlepszych psów”. Stacja pokaże też filmy dokumentalne „Nasze ulubione psy” oraz „Tajemnica zorzy polarnej”.

Pierwsze dni, tygodnie i miesiące życia każdego zwierzęcia stawiają przed nim ogrom wyzwań: konieczność nauczenia się mnóstwa ważnych rzeczy w bardzo krótkim czasie — i to właśnie wtedy, kiedy jest najbardziej bezbronne. Natura opracowała jednak wiele pomysłowych strategii, dzięki którym młode mają większe szanse przetrwania i osiągnięcia wieku dorosłego. W cyklu „Życie: pierwsze kroki” Patrick Aryee przedstawi całą plejadę małych bohaterów, którzy przechodzą pierwszy i najtrudniejszy test w życiu, stawiając czoła wielu wyzwaniom.

Premiera w niedzielę, 3 lutego o godz. 19:30.

„100 najlepszych psów” to program ukazujący 100 najpopularniejszych psich ras w Wielkiej Brytanii. Jego autorzy wykorzystali wyniki największej w historii Wysp Brytyjskich ankiety, przeprowadzonej wśród 10 tysięcy właścicieli psów.

Premiera w sobotę, 16 lutego o godz. 19:35.

Daleko za kołem podbiegunowym międzynarodowy zespół naukowców bada najbardziej niezwykłe zimowe zjawisko: zorzę polarną. Dzięki filmowi „Tajemnica zorzy polarnej” dowiemy się, skąd biorą się tajemnicze kolory, wzory i kształty, co mówią nam o ziemskiej atmosferze i dlaczego czasami pojawiają się w zupełnie nieoczekiwanych miejscach.

Emisja w niedzielę, 24 lutego o godz. 19:30.

Psy od tysięcy lat są naszymi najlepszymi przyjaciółmi. W Wielkiej Brytanii pies mieszka w niemal co czwartym domu. Film „Nasze ulubione psy”, stworzony na podstawie wyników ankiety przeprowadzonej wśród tysiąca właścicieli psów, przedstawia najpopularniejsze obecnie rasy. Co sprawia, że Brytyjczycy zachwycają się konkretną rasą psów? Jak przez lata zmieniały się ich preferencje?

Emisja w sobotę, 9 lutego o godz. 19:40.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: