Syn Paździocha i poszukiwania internetowego trolla w jubileuszowym sezonie „Świata według Kiepskich”

Wiosną 2019 roku na antenie Polsatu pojawi się jubileuszowy sezon serialu „Świat według Kiepskich”. Pierwszy odcinek kultowego sitcomu widzowie obejrzeli 16 marca 1999 r. Serial gości na antenie już od dwudziestu lat.

W nowych odcinkach sąsiedzi z kamienicy założą hotel, Halina w końcu rozliczy Ferdka z bezpowrotnie straconego czasu, a młodsze pokolenie – Jolasia, Waldek i Mariola oraz Kopernik skupią się na poszukiwaniu internetowego trolla. Waldek podczas burzy zostanie porażony prądem, jednak strach o jego życie przełoży się na intratny biznes. Syn Kiepskich będzie jednym z głównych źródeł energii w kamienicy – staje się to szczególnie ważne, kiedy rząd planuje kolejną podwyżkę cen. Halina Kiepska zdecyduje się także na telefon do adwokata. Będzie miała mocne dowody na to, że Ferdek ją zdradza.

W kamienicy przy ul. Ćwiartki ¾ zjawi się syn Paździocha – Janusz Marian Paździoch, który zamiast z ojcem, bardzo dobrze zacznie dogadywać się z Paździochową. W roli Janusza Mariana Paździocha pojawi się Sławomir Szczęśniak, znany z formacji T-Raperzy znad Wisły.

W nowym sezonie planowane są występy gościnne takich gwiazd jak: Michał Urbaniak, Katarzyna Kwiatkowska i Edyta Herbuś. Z okazji jubileuszu serialu zrealizowano też specjalną sesję zdjęciową z udziałem głównych aktorów.

Zdjęcia do premierowych 12 odcinków „Świata według Kiepskich” powstają we Wrocławiu. Serial produkuje ATM Grupa.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: