Glinka, Kadziewicz i Mielewski poprowadzą „Siatkarskie Plusy – Galę 90-lecia Polskiej Siatkówki”

12 stycznia o 20:05 będzie można obejrzeć galę z okazji 90-lecia polskiej siatkówki, podczas której zostaną nagrodzeni siatkarze i trenerzy. „Siatkarskie Plusy – Galę 90-lecia Polskiej Siatkówki” poprowadzą: Małgorzata Glinka, Łukasz Kadziewicz oraz Jerzy Mielewski.

Już w najbliższą sobotę, 12 stycznia o godzinie 20:05 na antenie Polsatu i Polsatu Sport będzie można śledzić galę, podczas której zostaną przypomniane najważniejsze momenty dla siatkówki w naszym kraju. W trakcie „Siatkarskich Plusów – Gali 90-lecia Polskiej Siatkówki” zostaną nagrodzone osoby zasłużone dla polskiej siatkówki. Gala będzie również okazją do celebrowania 20-lecia sponsorowania tego sportu przez sieć Plus.

Na scenie pojawią się gwiazdy muzyczne: Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Igor Herbut, chór Sound’n’Grace oraz Filip Lato.

Już od godziny 19:00 oraz po transmisji oficjalnej części gali, na antenie Polsatu Sport będzie można śledzić studio, w którym znajdą się rozmowy z gośćmi oraz relacje reporterskie Marcina Lepy, Adriana Brzozowskiego i Bożeny Pieczko. Studio poprowadzą Karolina Szostak i Krzysztof Wanio.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: