„Kevin sam w domu” w Wigilię w Polsacie

W Wigilię Bożego Narodzenia Polsat tradycyjnie wyemituje film „Kevin sam w domu”.

Film będzie można zobaczyć 24 grudnia o 20:00. W zeszłym roku wyjątkowo zamiast „Kevina samego w domu” nadano film „Kevin sam w Nowym Jorku”. Produkcję obejrzało wtedy 4,4 mln widzów. W czasie emisji Polsat był najchętniej oglądaną stacją w obu grupach i zanotował udziały na poziomie niemal 40% w grupie 16-49 i 32% w grupie 4+.

Filmy z Kevinem od lat są stałym punktem świątecznej ramówki Polsatu. Wiele osób nie wyobraża sobie świąt bez filmu z tego cyklu. W 2010 roku, gdy Polsat nie planował pokazać Kevina w okresie świątecznym, internauci stworzyli petycję, profile w serwisie społecznościowym i przesyłali prośby na skrzynkę e-mailową Polsatu. Wszystko po to, aby Polsat zmienił ramówkę na Święta Bożego Narodzenia. Stacja ostatecznie ugięła się pod prośbami widzów i wprowadziła film „Kevin sam w domu” do bożonarodzeniowej ramówki.

Według krytyka filmowego Michała Piepiórki, „Kevin sam w domu” jest dla wielu widzów niezbędnym elementem Świąt Bożego Narodzenia, który jednoczy pokolenia i dodaje świętom magii.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: